ABM KOB Moira Brno

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 4) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 17.00 150.00 Kč ( 5) 332950 D40B ABM7052 Odehnalová Kamila 21.00 150.00 Kč ( 2) 52008 H21B ABM6708 Přikryl Petr 39.00 170.00 Kč ( 9) 416012 D18B ABM9357 Škrabalová Adéla 46.00 150.00 Kč ( 15) 332961 D12B ABM9956 Odehnalová Klára 48.00 70.00 Kč ( 3) 232740 D40B ABM6854 Mokrá Regina 81.00 150.00 Kč ( 1) 232736 H40B ABM6611 Mokrý Jan 87.00 150.00 Kč ( 13) 361957 H14B ABM9708 Kelbl Vladimír 94.00 70.00 Kč ( 14) 337646 D14B ABM9757 Odehnalová Tereza 97.00 70.00 Kč ( 12) 52013 D16B ABM9560 Otrusinová Jana 114.00 150.00 Kč ( 11) 416014 H16B ABM9410 Mokrý Ondřej 129.00 150.00 Kč ( 6) 995859 H21B ABM9106 Hrobař Štěpán 132.00 170.00 Kč ( 7) 232705 H18B ABM9211 Novotný Ondřej 132.00 150.00 Kč ( 8) 331211 H18B ABM9309 Toman Filip 174.00 150.00 Kč ( 10) 219256 H16B ABM9409 Obrátil Štěpán 177.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2050.00 Kč

ABR A-team Bruntál

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 613) 51907 H45C ABR6201 Zítka Jiří 2.00 70.00 Kč ( 16) 7854 H45C ABR6001 Bucký Josef 20.00 70.00 Kč ( 18) 51911 H45C ABR6501 Vičan Lubomír 26.00 70.00 Kč ( 612) 51910 H55B ABR4801 Toman Stanislav 56.00 150.00 Kč ( 17) 51873 H35C ABR6302 Řeháček Petr 72.00 70.00 Kč ( 614) 51893 D20B ABR9055 Zítková Lenka 87.00 150.00 Kč ( 20) 51884 D16B ABR9553 Bucká Karolína 89.00 150.00 Kč ( 611) 51959 H12C ABR00 Hruška Tomáš 117.00 40.00 Kč neregistro ( 19) 51892 H16B ABR9501 Vičan Dominik 141.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 920.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 22) 224870 H45C ADA5111 Truhlář Karel 8.00 70.00 Kč ( 23) 52711 H55B ADA5505 Věžník Antonín 51.00 150.00 Kč ( 21) 49863 D10C ADA0051 Čížková Eliška 52.00 40.00 Kč ( 26) 52712 H20B ADA9001 Věžník Antonín 60.00 150.00 Kč ( 25) 336714 H35C ADA7101 Čížek Petr 69.00 70.00 Kč ( 27) 49862 D14B ADA9652 Čížková Markéta 87.00 70.00 Kč ( 24) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 91.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 31) 416168 HDR AOP0301 Valík Adam 0.00 40.00 Kč ( 32) 436929 HDR AOP0452 Klechová Karolína 0.00 40.00 Kč ( 33) 51197 HDR AOP0551 Kovalčíková Anna 0.00 40.00 Kč ( 34) 51195 HDR AOP0651 Holasová Barbora 0.00 40.00 Kč ( 44) 232192 P3 AOP6552 Čížová Iveta 0.00 40.00 Kč neregistro ( 51) 920674 H21B AOP7601 Besta Michal 0.00 170.00 Kč ( 59) 410158 P3 AOP9353 Čížová Kateřina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 61) 410172 P3 AOP9651 Čížová Iveta 0.00 40.00 Kč neregistro ( 57) 352326 D18B AOP9351 Sklenářová Dorothea 26.00 150.00 Kč ( 53) 49474 H21B AOP8701 Sklenář Jan 27.00 170.00 Kč ( 45) 52664 D35B AOP7052 Sedlářová Pavla 31.00 150.00 Kč ( 39) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 41.00 150.00 Kč ( 47) 52296 H21B AOP7102 Košárek Pavel 48.00 170.00 Kč ( 29) ? H10N AOP0102 Konečný Matěj 67.00 40.00 Kč neregistro ( 46) 51316 H21B AOP7101 Valík Luděk 69.00 170.00 Kč ( 48) 52295 D21B AOP7251 Kašparová Šárka 77.00 170.00 Kč ( 36) 49421 D50B AOP5451 Řezníková Renáta 79.00 150.00 Kč ( 40) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 80.00 150.00 Kč ( 42) 995843 H21B AOP6502 Schuster Martin 84.00 170.00 Kč ( 28) 410105 H10C AOP0001 Valík Tomáš 90.00 40.00 Kč ( 58) 232405 D18B AOP9352 Šarmanová Alena 96.00 150.00 Kč ( 30) 8799 H10N AOP0201 Kostka Jiří 100.00 40.00 Kč ( 60) 49462 D16B AOP9452 Svobodová Radka 104.00 150.00 Kč ( 37) 52666 H50B AOP5701 Kostka Evžen 105.00 150.00 Kč ( 52) 232139 H21B AOP7802 Holas Tomáš 105.00 170.00 Kč ( 54) 253130 H18B AOP9202 Navrátil Boris 108.00 150.00 Kč ( 43) 416142 D45B AOP6551 Schusterová Martina 121.00 150.00 Kč ( 56) 995871 H18B AOP9303 Schuster Marek 123.00 150.00 Kč ( 50) 428264 H21B AOP7402 Borunský Tomáš 126.00 170.00 Kč ( 41) 887166 H21B AOP6501 Hadač Miroslav 147.00 170.00 Kč ( 55) 887157 H18B AOP9301 Hadač Filip 150.00 150.00 Kč ( 38) 515423 D45B AOP6151 Glabazňová Jana 163.00 150.00 Kč ( 49) 8796 H21B AOP7301 Kovalčík Tomáš 174.00 170.00 Kč ( 35) 52665 H65B AOP4201 Sedlář Vladimír 176.00 70.00 Kč ( 615) 410366 H18B AOP9302 Rossmanith Vojta 177.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 4420.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 62) 361904 HDR AOV0501 Novák Igor 0.00 40.00 Kč ( 66) 336722 D18B AOV9251 Nováková Anežka 21.00 150.00 Kč ( 63) 515500 D35C AOV6851 Nováková Jana 42.00 70.00 Kč ( 68) 515123 H14B AOV9701 Mielec Jaromír 82.00 70.00 Kč ( 64) 515430 H35B AOV6901 Mielec Jaromír 85.00 150.00 Kč ( 67) 253117 D18B AOV9350 Krejčí Kateřina 91.00 150.00 Kč ( 69) 336733 H12B AOV9801 Novák Pavel 115.00 70.00 Kč ( 65) 253128 H18B AOV9204 Šidík Petr 141.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 850.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 77) 52579 HDR ASU0198 Šinclová Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 83) ? D21C ASU9198 Šinclová Zdeňka 24.00 70.00 Kč neregistro ( 81) ? D35C ASU7151 Šinclová Zdeňka 34.00 70.00 Kč ( 75) 52544 D10C ASU0097 Plhalová Šárka 37.00 40.00 Kč ( 89) ? H14C ASU9744 Kalousek Pavel 53.00 40.00 Kč neregistro ( 87) ? D14C ASU9698 Šinclová Markéta 54.00 40.00 Kč neregistro ( 92) ? H14C ASU9748 Hedrich Jan 59.00 40.00 Kč ( 82) ? H35C ASU7302 Kroul Josef 63.00 70.00 Kč neregistro ( 80) 229388 H35B ASU6849 Pavlík Radek 65.00 150.00 Kč ( 71) 416745 H10C ASU0043 Opravil Dan 66.00 40.00 Kč ( 88) ? D14C ASU9699 Troblová Pavlína 66.00 40.00 Kč ( 90) ? H14C ASU9745 Kalousek Tomáš 71.00 40.00 Kč neregistro ( 93) ? D14C ASU9796 Kalousková Simona 74.00 40.00 Kč neregistro ( 78) ? H10C ASU0222 Plhal Jakub 76.00 40.00 Kč ( 73) ? H10C ASU0046 Havlíček Marek 88.00 40.00 Kč ( 79) 52539 H35C ASU6701 Šincl Josef 90.00 70.00 Kč ( 70) 920658 D20B ASU0000 Hrubanová Kateřina 92.00 150.00 Kč neregistro ( 76) ? H10C ASU0149 Žoužela Tomáš 98.00 40.00 Kč ( 91) 920686 H14B ASU9747 Kašpar Jakub 100.00 70.00 Kč ( 94) 224902 D14B ASU9797 Horvátová Hana 102.00 70.00 Kč ( 74) ? H10C ASU0047 Prudík Lukáš 108.00 40.00 Kč ( 84) 920681 H18B ASU9243 Ostřanský Filip 117.00 150.00 Kč ( 72) 53565 H10C ASU0044 Kroul Josef 122.00 40.00 Kč ( 95) ? H12C ASU9849 Kriegler Ondřej 125.00 40.00 Kč ( 86) 886264 H16B ASU9447 Horvát Petr 161.00 150.00 Kč ( 85) 920700 H18B ASU9444 Minář Marek 168.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1770.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 98) 553435 H35B BBM7101 Kunz Martin 29.00 150.00 Kč ( 99) 52346 D35C BBM7155 Kunzová Ivana 30.00 70.00 Kč ( 102) 301292 H14B BBM9600 Ptáček Pavel 61.00 70.00 Kč ( 96) 410398 H55B BBM5100 Denemarek Oldřich 86.00 150.00 Kč ( 103) 331466 H12B BBM9800 Ptáček Patrik 90.00 70.00 Kč ( 97) 53271 H35B BBM6508 Ptáček Pavel 93.00 150.00 Kč ( 616) 331554 H14B BBM9602 Kadlec Michal 103.00 140.00 Kč ( 100) 515468 H21B BBM7205 Fiala Jan 117.00 170.00 Kč ( 101) 331262 H16B BBM9500 Záděra Pavel 137.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1120.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 104) 49470 D10N BFM0151 Svobodová Barbora 41.00 40.00 Kč ( 106) 49467 H40B BFM6701 Svoboda Martin 57.00 150.00 Kč ( 105) 49455 H55B BFM5301 Zeman Ludvík 71.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 107) 51370 H60B BOV4901 Dvořák Vlastimil 80.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 108) 52744 H21K CEL5628 Špičák František 10.00 70.00 Kč ( 617) 52409 H35C CEL7015 Hubáček Martin 66.00 140.00 Kč ( 109) 52407 H35C CEL6827 Janeček Jiří 87.00 70.00 Kč ( 110) 301561 D20B CEL9161 Janečková Adriana 97.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 113) 336721 H40B HAV5701 Jakobi Zdeněk 2.00 150.00 Kč ( 116) 49306 D35C HAV6652 Opletalová Pavlína 20.00 70.00 Kč ( 115) 303932 H40B HAV6302 Krhut Libor 47.00 150.00 Kč ( 119) 416157 D35C HAV7250 Proboszová Zuzana 52.00 70.00 Kč ( 118) 515066 H35B HAV7103 Vébr Radek 61.00 150.00 Kč ( 111) 515058 H10N HAV0200 Vébr Tomáš 76.00 40.00 Kč ( 122) 887629 H16C HAV9404 Vébr Dominik 80.00 70.00 Kč ( 117) 8814 H40B HAV6709 ŘÍMAN Petr 92.00 150.00 Kč neregistro ( 120) 52935 H21B HAV8801 Sochor Jan 120.00 170.00 Kč ( 121) 232171 H18B HAV9202 Probosz Jan 135.00 150.00 Kč ( 114) 52943 D45B HAV6250 Sochorová Hana 142.00 150.00 Kč ( 112) 49305 H65B HAV4201 Beneš Karel 164.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1390.00 Kč

HLV OOB TJ Sokol Holešov

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 126) 331485 P5 HLV7137 Tomeček Ladislav 0.00 40.00 Kč ( 125) 416084 D35C HLV7060 Sedláčková Jana 14.00 70.00 Kč ( 618) 53856 H45C HLV6321 Končák Jaroslav 24.00 140.00 Kč ( 619) 416086 D35C HLV6856 Končáková Kateřina 48.00 140.00 Kč ( 127) 53833 H14B HLV9732 Sedláček Ondřej 64.00 70.00 Kč ( 123) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 88.00 70.00 Kč ( 124) 53827 H40B HLV6404 Sedláček Jaroslav 97.00 150.00 Kč ( 128) 331687 H12C HLV9836 Tomeček Tomáš 107.00 40.00 Kč ( 620) 416087 D16C HLV9555 Končáková Klára 109.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 860.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 130) 4684 D55C HOB5551 Ledabylová Alena 9.00 70.00 Kč ( 131) 301308 D55C HOB5655 Krumpholcová Jarmila 17.00 70.00 Kč ( 132) 53348 H35B HOB7001 Kratochvíl Karel 21.00 150.00 Kč ( 129) 51939 H60B HOB4701 Klech Josef 52.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 133) 52600 D55C HSU4850 Kupcová Věroslava 21.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

JPV SK Prostějov

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 621) ? P5 JPV Ondřej Kment 0.00 80.00 Kč neregistro ( 622) 234537 D35C JPV6665 Janečková Marta 18.00 70.00 Kč ( 623) 210440 H21K JPV8237 Vlach Jan 22.00 140.00 Kč ( 135) 52854 H45C JPV6117 Uchytil Vlastimil 32.00 70.00 Kč ( 138) 52863 D35C JPV6677 Uchytilová Jana 32.00 70.00 Kč ( 139) 52586 D35C JPV6773 Fajkusová Jitka 44.00 70.00 Kč ( 140) 49888 D35C JPV6971 Soldánová Karin 50.00 70.00 Kč ( 137) 52588 H40B JPV6526 Soldán Vladimír 62.00 150.00 Kč ( 145) 352337 D12C JPV9899 Soldánová Tereza 67.00 40.00 Kč ( 134) 52498 H45B JPV6112 Jeřábek Luboš 70.00 150.00 Kč ( 141) 52592 H21B JPV7713 Skřivánek Marcel 81.00 170.00 Kč ( 624) 253805 H12C JPV9917 Janečka Viktor 101.00 40.00 Kč ( 142) 1602632 H16B JPV9505 Chmelař Martin 125.00 150.00 Kč ( 136) 500879 H45B JPV6217 Chmelař Miroslav 130.00 150.00 Kč ( 144) 1602633 H12C JPV9807 Vystavěl Ondřej 133.00 40.00 Kč ( 143) 1602630 H16B JPV9509 Fajkus Radim 173.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1610.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 146) 218974 D10C JZL0051 Kundratová Lucie 25.00 40.00 Kč ( 149) 218973 D35C JZL7351 Kundratová Jana 36.00 70.00 Kč ( 148) 53842 H55C JZL5400 Žaludek Jindřich 45.00 70.00 Kč ( 147) 218975 H10N JZL0201 Kundrata Jan 94.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

KAR SK Karlovice

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 153) 301259 H21K KAR7601 Stibor Zbyněk 7.00 70.00 Kč ( 154) 301254 D10N KAR7650 Stiborová Blanka 25.00 40.00 Kč ( 152) 51950 H60B KAR5001 Pospíšil Karel 60.00 70.00 Kč ( 151) 51947 H60B KAR4701 Tomeček Lubomír 132.00 70.00 Kč ( 150) 301265 D65B KAR4150 Stiborová Jitka 157.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

KNH

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 625) 307326 H45C KNH6016 Nedoma Ladislav 12.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

KON KOB Konice

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 166) ? P3 KON6969 Vlachová Olga 0.00 40.00 Kč ( 673) ? P3 KON Moštěk Ladislav 0.00 40.00 Kč neregistro ( 674) ? P3 KON Moštěk David 0.00 40.00 Kč neregistro ( 155) 8903 D55C KON Skoumalová Marie 5.00 70.00 Kč neregistro ( 168) 336795 H21B KON7708 Kalous Antonín 12.00 170.00 Kč ( 163) 52725 H40B KON6427 Navrátil Václav 27.00 150.00 Kč ( 164) 361996 H45C KON6431 Vlach Josef 30.00 70.00 Kč ( 165) 52720 H35B KON6919 Huňka Karel 45.00 150.00 Kč ( 167) 2020743 D35C KON7171 Stojanová Leona 46.00 70.00 Kč ( 178) 515427 D12C KON9977 Machačová Hana 49.00 40.00 Kč ( 162) 52417 D40B KON6389 Hlavová Miroslava 53.00 150.00 Kč ( 176) 52722 D12C KON9898 Vlachová Kateřina 55.00 40.00 Kč ( 172) 2020742 D14C KON9671 Langerová Adéla 62.00 40.00 Kč ( 174) 52718 H10C KON9805 Štěpáník Jiří 72.00 40.00 Kč ( 175) 52723 H12B KON9824 Kočí Josef 75.00 70.00 Kč ( 169) 8908 H21B KON7931 Krtička Jan 78.00 170.00 Kč ( 157) 2020738 H10N KON0215 Stojan Kryštof 79.00 40.00 Kč ( 160) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 90.00 150.00 Kč ( 158) 52413 H60B KON4617 Skácel Jaroslav 92.00 70.00 Kč ( 173) 49367 D14B KON9771 Müllerová Kristýna 92.00 70.00 Kč ( 170) 307329 D16C KON9473 Korčáková Ivana 105.00 70.00 Kč ( 177) 361976 H12C KON9915 Beneš Miroslav 105.00 40.00 Kč ( 171) 8898 D16B KON9572 Vlachová Eliška 109.00 150.00 Kč ( 156) 361927 H10C KON0010 Páleník Vojtěch 114.00 40.00 Kč ( 159) 52412 D45B KON5887 Smičková Eva 130.00 150.00 Kč ( 627) 330675 H21B KON7219 Procházka Josef 144.00 170.00 Kč ( 626) 8904 H50B KON5713 Komínek Jaroslav 161.00 150.00 Kč ( 161) 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 172.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2600.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 185) 52626 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 40.00 Kč ( 192) 52646 D21C KRN7753 Kozlíková Veronika 12.00 70.00 Kč ( 181) ? D10C KRN0102 Hujdová Marie 16.00 40.00 Kč ( 194) 52627 D21C KRN8383 Jiříčková Bětka 18.00 70.00 Kč ( 190) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 22.00 150.00 Kč ( 180) ? D10N KRN0101 Dobešová Michalela 29.00 40.00 Kč ( 191) 52645 D21C KRN7656 Beranová Lenka 36.00 70.00 Kč ( 184) ? D10N KRN0152 Dobešová Simona 37.00 40.00 Kč ( 187) 411761 H45C KRN5401 Hrouza Jan 40.00 70.00 Kč ( 186) 5585 H55C KRN5202 Sukeník Mojmír 41.00 70.00 Kč ( 195) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 42.00 170.00 Kč ( 200) ? D12C KRN9756 Majzlíková Adéla 43.00 40.00 Kč ( 196) 53791 H18C KRN9301 Sukeník Mojmír 45.00 70.00 Kč ( 193) 52625 H21K KRN8100 Hrouza Jan 49.00 70.00 Kč ( 628) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 51.00 340.00 Kč ( 183) ? D10N KRN0151 Porplycíová Tereza 53.00 40.00 Kč ( 198) ? D14C KRN9451 Motlová Michaela 58.00 40.00 Kč ( 199) ? D12C KRN9754 Hrouzová Hana 58.00 40.00 Kč ( 203) ? D12C KRN9851 Zapletalová Aneta 79.00 40.00 Kč ( 182) ? H10N KRN0103 Sklenák Jiří 91.00 40.00 Kč ( 201) ? H12C KRN9801 Petrek Jan 95.00 40.00 Kč ( 179) ? H10C KRN0002 Urban Michal 102.00 40.00 Kč ( 197) ? H16C KRN9404 Gelnar Petr 104.00 70.00 Kč ( 202) ? H12C KRN9802 Novák Petr 129.00 40.00 Kč ( 188) 52634 H50B KRN5901 Bohunský Vladimír 145.00 150.00 Kč ( 189) 52635 D45B KRN6551 Bohunská Jana 154.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2040.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 218) 897363 D18B KSU9394 Vozdová Aneta 11.00 150.00 Kč ( 213) 420414 D35C KSU7373 Smrčková Věra 16.00 70.00 Kč ( 630) 53654 D35C KSU7499 Reichlová Jiřina 22.00 140.00 Kč ( 214) 886296 H21K KSU7601 Hecl Miloš 37.00 70.00 Kč ( 215) 886292 H20B KSU9045 Janů Zdeněk 40.00 150.00 Kč ( 207) 52619 D10C KSU0197 Hajduková Jana 43.00 40.00 Kč ( 220) ? D12C KSU95 Habigerová Radka 46.00 40.00 Kč neregistro ( 219) 897370 D16B KSU9493 Hnilicová Šárka 54.00 150.00 Kč ( 211) 515101 H21B KSU5801 Šrámek Jaromír 60.00 170.00 Kč ( 212) 886275 H35C KSU7001 Habiger Petr 60.00 70.00 Kč ( 208) 420442 H10C KSU0201 Hecl František 70.00 40.00 Kč ( 222) 53659 D12C KSU9888 Habigerová Jana 70.00 40.00 Kč ( 228) 53670 D12C KSU9999 Pukyšová Anežka 76.00 40.00 Kč ( 223) 53668 D12C KSU9889 Jílková Veronika 82.00 40.00 Kč neregistro ( 629) 51309 H10N KSU0202 Reichl Martin 82.00 80.00 Kč ( 209) 49418 H10C KSU0306 Stryk Štěpán 86.00 40.00 Kč ( 217) 886267 D18B KSU9393 Janů Hana 86.00 150.00 Kč ( 227) 52258 H12C KSU9910 Dostál Pavel 93.00 40.00 Kč ( 226) 53105 H12B KSU9909 Šrámek Ondřej 95.00 70.00 Kč ( 206) 49316 H10C KSU0105 Šafář Martin 96.00 40.00 Kč ( 210) 52614 H60B KSU4900 Komárek Jaromír 100.00 70.00 Kč ( 205) 229473 H10C KSU0013 Šafář Vojtěch 106.00 40.00 Kč ( 225) 231205 H12C KSU9908 Jílek Ondřej 113.00 40.00 Kč ( 221) 897348 D14B KSU9799 Smrčková Dominika 117.00 70.00 Kč ( 204) 53649 H10C KSU0012 Hajduk Jakub 120.00 40.00 Kč ( 216) 442865 H18B KSU9202 Jílek Jakub 120.00 150.00 Kč ( 224) 53652 H12C KSU9906 Müller Jonáš 135.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 2080.00 Kč

KYL SK SP Kylešovice

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 230) 51321 HDR KYL0350 Hájková Lucie 0.00 40.00 Kč ( 231) 515407 P5 KYL7150 Hájková Jitka 0.00 40.00 Kč ( 229) 515149 D10C KYL0050 Hájková Lenka 28.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 232) 246840 HDR LCE0351 Hubáčková Dášenka 0.00 40.00 Kč ( 248) 436969 H35B LCE7034 Šuráň René 1.00 150.00 Kč ( 244) 52687 D35B LCE6569 Hubáčková Dagmar 6.00 150.00 Kč ( 234) 416063 D40B LCE5451 Cahlová Slávka 9.00 150.00 Kč ( 252) ? D21C LCE8053 Šeděnková Hana 9.00 70.00 Kč ( 250) 995852 H21B LCE7835 Hanslian David 30.00 170.00 Kč ( 251) ? D21C LCE7952 Padělková Lenka 30.00 70.00 Kč ( 253) 331424 H20B LCE9105 Svízela Vojtěch 30.00 150.00 Kč ( 240) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 33.00 150.00 Kč ( 243) 52694 D40B LCE6461 Ferdusová Eva 33.00 150.00 Kč ( 256) 416068 D14B LCE9652 Gračková Alena 37.00 70.00 Kč ( 258) 52703 H12B LCE9907 Plášek Pavel 50.00 70.00 Kč ( 242) 52692 D40B LCE6359 Vavrysová Iva 65.00 150.00 Kč ( 238) 416070 D50B LCE5853 Hauerlandová Jitka 69.00 150.00 Kč ( 245) 416072 H35B LCE6602 Kunčar Vít 69.00 150.00 Kč ( 254) 416069 H14B LCE9602 Slíva Jan 76.00 70.00 Kč ( 246) 416075 D40B LCE6651 Kukolová Alena 85.00 150.00 Kč ( 247) 53879 H35B LCE6721 Hubáček Libor 101.00 150.00 Kč ( 239) 52702 H45B LCE6118 Plášek Martin 110.00 150.00 Kč ( 237) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 115.00 150.00 Kč ( 255) 416071 D14B LCE9651 Kunčarová Jana 122.00 70.00 Kč ( 249) 515096 H21B LCE7701 Bencúr Juraj 123.00 170.00 Kč ( 257) 253363 H12B LCE9801 Sýkora Vojtěch 125.00 70.00 Kč ( 236) 218793 H50B LCE5802 Kunčar Antonín 141.00 150.00 Kč ( 241) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 145.00 150.00 Kč ( 233) 53861 H65B LCE4412 Bradáč Jaroslav 152.00 70.00 Kč ( 235) 52676 D45B LCE5551 Stackeová Anna 175.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3340.00 Kč

LOL OK Olomouc

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 259) 52421 H55C LOL5502 Dosoudil Miroslav 49.00 70.00 Kč ( 260) 52425 H50B LOL5601 Poklop Lubomír 109.00 150.00 Kč ( 261) ? H50B LOL5703 Živěla Aleš 165.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 266) 232412 H35B MOV6201 Šarman Radim 5.00 150.00 Kč ( 271) 51174 D35B MOV7352 Hulenková Martina 11.00 150.00 Kč ( 270) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 17.00 150.00 Kč ( 274) 436422 D12B MOV9951 Švidrnochová Lenka 33.00 70.00 Kč ( 268) 52771 H35B MOV6901 Berger Tomáš 53.00 150.00 Kč ( 273) 232392 D14B MOV9751 Svěchotová Natálie 67.00 70.00 Kč ( 265) 51173 H45B MOV6102 Maceček Otakar 75.00 150.00 Kč ( 269) 52780 H35B MOV7104 Štětínský Pavel 77.00 150.00 Kč ( 267) 232417 H35B MOV6701 Holec Honza 105.00 150.00 Kč ( 263) 52982 H50B MOV5502 Jelínek Petr 117.00 150.00 Kč ( 264) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 135.00 150.00 Kč ( 272) 232406 H16B MOV9401 Štětínský Pavel 149.00 150.00 Kč ( 262) 52774 H50B MOV5201 Juřeník Josef 173.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1790.00 Kč

NNH KVS Náměšť na Hané

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 275) 301142 H21K NNH7801 Skopalík Zbyněk 34.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

OOP TJ Opava

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 631) 232323 P3 OOP Pietraszek Martin 0.00 80.00 Kč neregistro ( 282) 49323 D21C OOP8151 Tkadlečková Hana 3.00 70.00 Kč ( 281) 49321 H45C OOP5600 Tkadleček Milan 4.00 70.00 Kč ( 277) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 56.00 70.00 Kč ( 285) 970328 H14B OOP9701 Palzer Vít 70.00 70.00 Kč ( 284) 49401 D20B OOP9050 Kociánová Michaela 82.00 150.00 Kč ( 278) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 109.00 70.00 Kč ( 280) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 125.00 150.00 Kč ( 279) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 128.00 70.00 Kč ( 283) 52758 H21B OOP8505 Rychlý Pavel 138.00 170.00 Kč ( 276) 52766 H65B OOP4401 Nosek Jiří 140.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1040.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 286) 331216 H12B OTK Panovec Kryštof 60.00 70.00 Kč neregistro ( 287) 52348 H45B OTK6201 Panovec Vladan 125.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 288) 53539 D21B PBM7375 Švejcarová Daniela 62.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 289) 54206 H21B PHK8108 Vlach Jaromír 54.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 290) ? HDR PLU0577 Otrubová Anna 0.00 40.00 Kč ( 291) 995892 H35B PLU7417 Otruba Marek 73.00 150.00 Kč ( 292) 52485 H14B PLU9717 Otruba Vojtěch 97.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 294) 8846 HDR PTE0251 Plevová Tereza 0.00 40.00 Kč ( 295) 8841 HDR PTE0252 Jurníčková Nikol 0.00 40.00 Kč ( 296) 8827 HDR PTE0253 Jungamannová Nikol 0.00 40.00 Kč ( 300) 49883 P3 PTE7175 Vidmuchová Martina 0.00 40.00 Kč ( 302) 8843 P3 PTE8485 Zavadilová Simona 0.00 40.00 Kč ( 299) 8826 D35C PTE6952 Vítková Miroslava 24.00 70.00 Kč ( 303) 8829 D21C PTE8771 Boháčová Lucie 27.00 70.00 Kč ( 297) 8847 H10N PTE0301 Křupka Lukáš 64.00 40.00 Kč ( 307) 8832 H14C PTE9706 Spurný Radek 65.00 40.00 Kč ( 305) 8849 D16B PTE9474 Vítková Lucie 74.00 150.00 Kč ( 298) 8828 H35C PTE6622 Vítek Zbyněk 75.00 70.00 Kč ( 306) 8833 D16C PTE9556 Spurná Martina 93.00 70.00 Kč ( 301) 52430 H21B PTE8403 Jirka Michal 96.00 170.00 Kč ( 293) 8842 H10N PTE0001 Klimek Jaromír 97.00 40.00 Kč ( 309) 8844 H12C PTE9902 Pihýr Daniel 97.00 40.00 Kč ( 308) 8839 H12C PTE9818 Vičar Dominik 127.00 40.00 Kč ( 304) 8851 H16B PTE9421 Holinka Lukáš 133.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1150.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 312) 49811 H21B PZR8001 Kříž Ondřej 45.00 170.00 Kč ( 311) 49821 D60B PZR5051 Křížová Zdenka 114.00 70.00 Kč ( 310) 51511 H60B PZR4800 Kříž Pavel 116.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 313) 49434 H70B RAD3801 Fajgl Jaromír 10.00 70.00 Kč ( 314) 49433 H60B RAD4801 Huňka Jiří 84.00 70.00 Kč ( 316) 49440 H12B RAD9901 Zobaník Michal 100.00 70.00 Kč ( 315) 8086 H21B RAD7401 Hrazdil Roman 108.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 323) 219249 D18B RBK9357 Šestáková Petra 6.00 150.00 Kč ( 317) 8812 H45C RBK5719 Jalový Jaroslav 10.00 70.00 Kč ( 318) 49601 D45C RBK5761 Jalová Marie 25.00 70.00 Kč ( 320) 301284 H20B RBK9001 Šesták Jakub 50.00 150.00 Kč ( 321) 53766 D18B RBK9257 Moučková Andrea 61.00 150.00 Kč ( 319) 247328 H21B RBK7215 Šindelka Antonín 63.00 170.00 Kč ( 322) 219245 D18B RBK9355 Hegerová Petra 106.00 150.00 Kč ( 632) ? D16C RBK9452 Tužilová Magdaléna 113.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 633) 330612 H21K SBK7911 Dressler Jan 43.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 327) 416038 D55C SBR5251 Sovišová Eva 13.00 70.00 Kč ( 330) 51914 H45C SBR6102 Vrábel Jaromír 14.00 70.00 Kč ( 333) 51912 H21K SBR7705 Vodička Luděk 31.00 70.00 Kč ( 328) 352328 H55C SBR5301 Vojtášek Jan 33.00 70.00 Kč ( 325) 416037 H55C SBR4601 Soviš Ivan 57.00 70.00 Kč ( 334) 410731 D18B SBR9250 Sklenářová Radka 81.00 150.00 Kč ( 326) 51904 H60B SBR4701 Blažek Václav 104.00 70.00 Kč ( 332) 51917 D45B SBR6550 Kiprá Zdenka 124.00 150.00 Kč ( 329) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 137.00 150.00 Kč ( 335) 307332 H16B SBR9501 Sklenář Martin 157.00 150.00 Kč ( 331) 51915 D45B SBR6150 Czaschová Irena 166.00 150.00 Kč ( 324) 51905 H65B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 168.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1240.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 336) 51568 D21B SCP8152 Košárková Iva 12.00 170.00 Kč ( 337) 52941 D21B SCP8952 Weissová Lucie 92.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 338) ? D21B SJC8665 Uvizlová Martina 72.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 339) 53811 HDR SKM Dittrichová Lucie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 340) 51305 P3 SKM Pěčková Monika 0.00 40.00 Kč neregistro ( 342) 53817 HDR SKM0401 Pěček Dominik 0.00 40.00 Kč ( 347) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 13.00 150.00 Kč ( 348) 52201 H21K SKM7325 Rytíř Michal 16.00 70.00 Kč ( 349) 52207 H21B SKM7501 Dittrich Pavel 21.00 170.00 Kč ( 634) 416079 H45C SKM6301 Kavan Luboš 22.00 140.00 Kč ( 341) 253379 D10N SKM0251 Dittrichová Michaela 33.00 40.00 Kč ( 352) 53823 H20B SKM9101 Dvorský Václav 35.00 150.00 Kč ( 358) 416078 D14B SKM9651 Pěčková Veronika 62.00 70.00 Kč ( 636) 253378 D20B SKM9152 Hrubanová Kateřina 67.00 300.00 Kč ( 344) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 76.00 70.00 Kč ( 357) 416082 H14B SKM9601 Dvorský Petr 85.00 70.00 Kč ( 350) 52210 H21B SKM7601 Nejedlý Luděk 87.00 170.00 Kč ( 346) 52199 H35B SKM7104 Pěček Vítězslav 89.00 150.00 Kč ( 637) 416077 H16C SKM9402 Kavan Jiří 96.00 140.00 Kč ( 356) 53820 D16C SKM9551 Krajcarová Soňa 101.00 70.00 Kč ( 345) 52202 H45B SKM6103 Dvorský Ilja 105.00 150.00 Kč ( 343) 52200 H10C SKM3324 Dvorský Boris C 110.00 40.00 Kč ( 635) 619094 D20B SKM9090 Kavanová Elena 112.00 300.00 Kč ( 354) 53824 H16B SKM9401 Dvorský Vojtěch 117.00 150.00 Kč ( 351) 53822 H21B SKM7701 Rytíř Jan 156.00 170.00 Kč ( 353) 416083 H18B SKM9301 Pěček Martin 165.00 150.00 Kč ( 355) 53821 H16B SKM9501 Krajcar Ivo 165.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2990.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 359) 51546 P5 SLP Blaťák David 0.00 40.00 Kč neregistro ( 360) 53555 H21K SLP8301 Blaták Jakub 25.00 70.00 Kč ( 361) 51617 D21B SLP8451 Chloupková Radka 47.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 638) 8716 P3 SOP6803 Procházka Milan 0.00 80.00 Kč neregistro ( 675) 361977 HDR SOP Suchánek Dušan 0.00 80.00 Kč neregistro ( 676) 361981 HDR SOP Pachmannová Bára 0.00 80.00 Kč neregistro ( 369) 49304 H21K SOP8802 Lichý Ondřej 1.00 70.00 Kč ( 366) 49350 H45C SOP6201 Bačo Lubomír 6.00 70.00 Kč ( 376) 428208 D12B SOP9951 Poláková Tereza 18.00 70.00 Kč ( 368) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 21.00 150.00 Kč ( 367) 301252 H40B SOP7004 Polák Petr 32.00 150.00 Kč ( 362) 425583 D10C SOP0151 Poláková Lenka 49.00 40.00 Kč ( 364) 53420 H55C SOP5102 Malysa Ján 53.00 70.00 Kč ( 374) 8726 D18B SOP9352 Svobodová Klára 56.00 150.00 Kč ( 371) 232498 D20B SOP9152 Ševčíková Petra 62.00 150.00 Kč ( 639) 253106 H12B SOP9901 Procházka Zdeněk 70.00 140.00 Kč ( 375) 49302 D16B SOP9551 Procházková Marie 94.00 150.00 Kč ( 363) 8720 H55B SOP5101 Jurčák Karel 96.00 150.00 Kč ( 365) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 101.00 150.00 Kč ( 370) 49389 D20B SOP9052 Moravcová Lucie 107.00 150.00 Kč ( 373) 49309 H18B SOP9302 Jarnot Michal 129.00 150.00 Kč ( 372) 8725 H18B SOP9301 Pospíšil Petr 171.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2200.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 377) 9525 H21B SRK7807 Potštejnský Jan 93.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 379) ? P3 SSU Zatloukal Tomáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 386) 52557 D45C SSU5350 Štáblová Jitka 9.00 70.00 Kč ( 389) 6713 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 13.00 150.00 Kč ( 383) 52536 H75B SSU2600 Uhmann Hubert 25.00 70.00 Kč ( 390) ? D35C SSU7252 Švancárová Helena 28.00 70.00 Kč ( 384) 52561 H75B SSU3000 Sita Vratislav 40.00 70.00 Kč ( 393) 224904 D14B SSU9666 Machusová Karolína 42.00 70.00 Kč ( 382) ? D10N SSU0158 Zatloukalová Hana 49.00 40.00 Kč ( 395) 425584 H14C SSU9711 Drábek Luboš 56.00 40.00 Kč ( 378) ? D12C SSU Zatloukalová Romana 61.00 40.00 Kč neregistro ( 396) 224899 H14C SSU9712 Mikulenka Vojtěch 74.00 40.00 Kč ( 387) 224901 D40B SSU6591 Ostřanská Iveta 77.00 150.00 Kč ( 394) 420442 H14C SSU9708 Hromek Vít 80.00 40.00 Kč ( 388) 224897 H35C SSU6603 Štarha Vítězslav 81.00 70.00 Kč ( 380) 52575 H10C SSU0005 Matoušek Matěj 82.00 40.00 Kč ( 381) ? H10N SSU0108 Mičkech Jakub 88.00 40.00 Kč ( 391) 52450 H21B SSU8802 Poklop Martin 90.00 170.00 Kč ( 397) 52547 H12C SSU9911 Kašpar Petr 119.00 40.00 Kč ( 392) 425560 D14B SSU9661 Kašparová Zuzka 127.00 70.00 Kč ( 385) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 148.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1390.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 398) ? HDR STE Maťátko Václav 0.00 40.00 Kč neregistro ( 403) 52502 HDR STE0404 Janků Martin 0.00 40.00 Kč ( 404) 442877 HDR STE0502 Tomanek Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 416) 52510 H21B STE7102 Janků Marek 3.00 170.00 Kč ( 400) 442848 D10C STE0052 Fremlová Renata 19.00 40.00 Kč ( 419) 52294 D21B STE7552 Tomanková Martina 22.00 170.00 Kč ( 413) 52512 H35B STE6703 Maťátko Miloslav 25.00 150.00 Kč ( 414) 52514 D40B STE6751 Neumannová Kamila 37.00 150.00 Kč ( 420) 52511 H21B STE7601 Jašek Petr 42.00 170.00 Kč ( 417) 52532 D35B STE7159 Maťátková Marcela 51.00 150.00 Kč ( 405) 52517 H60B STE4801 Sklenář Antonín 68.00 70.00 Kč ( 402) 52519 H10N STE0205 Skyva Pavel 73.00 40.00 Kč ( 410) 8276 H40B STE5902 Neumann Jaroslav 77.00 150.00 Kč ( 401) 442883 H10C STE0102 Maťátko Vojtěch 78.00 40.00 Kč ( 422) 52523 H16C STE9411 Skoupý Jan 92.00 70.00 Kč ( 423) 426325 D16C STE9456 Neumannová Anna 97.00 70.00 Kč ( 425) 442883 H12C STE9920 Tardík Jakub 99.00 40.00 Kč neregistro ( 409) 52526 H21B STE5809 Václavek Tomáš 102.00 170.00 Kč ( 415) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 102.00 170.00 Kč ( 407) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 115.00 150.00 Kč ( 399) 232959 H10C STE0007 Bořánek Michal 116.00 40.00 Kč ( 424) 442849 H12C STE9905 Grygar Daniel 131.00 40.00 Kč ( 421) 52432 H21B STE8303 Axman Karel 135.00 170.00 Kč ( 412) 52527 D45B STE6450 Václavková Zdenka 139.00 150.00 Kč ( 411) 307337 H50B STE5904 Višňa Milan 149.00 150.00 Kč ( 408) 52531 H50B STE5804 Albert František 157.00 150.00 Kč ( 406) 52530 H21B STE5301 Zdráhal Tomáš 165.00 170.00 Kč ( 418) 52288 H21B STE7401 Tomanek Daniel 171.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 3130.00 Kč

STH SK Studenec

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 426) 331528 H45B STH5801 Uvizl Ivan 120.00 150.00 Kč ( 427) 9990 H18B STH9202 Uvizl Marek 147.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 429) 410323 HDR TBM0460 Miková Lenka 0.00 40.00 Kč ( 430) 232742 HDR TBM0660 Hlaváčová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 442) 53270 D40B TBM7071 Miková Iva 5.00 150.00 Kč ( 433) 53295 H21B TBM5004 Sponar Jan 9.00 170.00 Kč ( 438) 53296 H40B TBM6107 Urválek Jiří 12.00 150.00 Kč ( 436) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 15.00 170.00 Kč ( 437) 53261 D40B TBM5855 Kuchařová Ada 17.00 150.00 Kč ( 428) 53247 D10C TBM0199 Hlaváčová Anežka 31.00 40.00 Kč ( 443) 49656 D35C TBM7258 Hlaváčová Šárka 40.00 70.00 Kč ( 440) 53288 D40B TBM6653 Lukášová Lenka 49.00 150.00 Kč ( 441) 301281 H21K TBM6801 Mika Ladislav 52.00 70.00 Kč ( 439) 515497 H35B TBM6116 Hlaváč Jiří 57.00 150.00 Kč ( 444) 232732 H12B TBM9901 Hlaváč Ondřej 80.00 70.00 Kč ( 434) 53251 H45B TBM5103 Uhmann Petr 85.00 150.00 Kč ( 435) 53286 D50B TBM5253 Cigošová Anna 89.00 150.00 Kč ( 672) 416020 H10C TBM0222 Lukáš Martin 94.00 80.00 Kč ( 431) 53230 H60B TBM4231 Dufek Jan 96.00 70.00 Kč ( 432) 49660 D65B TBM4451 Liščinská Eva 162.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1940.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 446) 7861 HDR TRI0402 Kovařík Tomáš 0.00 40.00 Kč neregistro ( 451) 49400 H35B TRI7401 Cienciala Martin 9.00 150.00 Kč ( 466) 53293 D12B TRI9852 Liberdová Jana 13.00 70.00 Kč ( 456) 49382 D18B TRI9350 Laštůvková Petra 16.00 150.00 Kč ( 462) 49366 D14B TRI9753 Fizková Renáta 32.00 70.00 Kč ( 450) 8651 D35B TRI6950 Kovaříková Mária 36.00 150.00 Kč ( 449) 49341 D40B TRI6851 Mizerová Jarmila 41.00 150.00 Kč ( 640) 53178 D10N TRI0250 Navrátilová Adéla 45.00 80.00 Kč ( 453) 920676 H20B TRI9103 Kantor Ondřej 55.00 150.00 Kč ( 458) 49371 D16B TRI9458 Kosová Štěpánka 59.00 150.00 Kč ( 465) 8663 H12B TRI9801 Cienciala Jan 65.00 70.00 Kč ( 454) 8658 D18B TRI9250 Mizerová Monika 66.00 150.00 Kč ( 460) 49356 H14B TRI9601 Walach Ondřej 67.00 70.00 Kč ( 452) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 72.00 170.00 Kč ( 463) 8654 D14B TRI9755 Chlebiková Aneta 72.00 70.00 Kč ( 445) 53176 H10N TRI0101 Kovařík Martin 85.00 40.00 Kč ( 464) 8667 D14B TRI9756 Kovářová Tereza 107.00 70.00 Kč ( 457) 8652 D18B TRI9353 Nožková Sára 111.00 150.00 Kč ( 642) 416125 H12C TRI9900 Navrátil Adam 111.00 80.00 Kč ( 641) 8661 H18B TRI9203 Gazda Viktor 114.00 300.00 Kč ( 447) 49330 D60B TRI4650 Gavendová Anna 119.00 70.00 Kč ( 461) 53215 D14B TRI9750 Argalášová Kateřina 132.00 70.00 Kč ( 459) 49384 H16B TRI9502 Ostruszka David 153.00 150.00 Kč ( 455) 887630 H18B TRI9301 Argaláš Michal 159.00 150.00 Kč ( 448) 8659 D45B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 160.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2920.00 Kč

TTR OOB Třebíč

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 467) 52251 H50B TTR5401 Koudelný Jiří 129.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

TZL SKOB Zlín

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 485) 331193 P5 TZL6701 Láznička Libor 0.00 40.00 Kč ( 486) 331685 P3 TZL6751 Lázničková Marcela 0.00 40.00 Kč ( 490) 8411 H21B TZL7007 Pekárek Evžen 6.00 170.00 Kč ( 479) 53838 D45C TZL5954 Žaludková Miroslava 17.00 70.00 Kč ( 492) 218979 D21B TZL7652 Nešporová Barbora 17.00 170.00 Kč ( 480) 8919 D40B TZL6051 Hájová Jana 25.00 150.00 Kč ( 501) 218976 D18B TZL9351 Kavánková Jana 31.00 150.00 Kč ( 470) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 35.00 70.00 Kč ( 488) 8933 H35B TZL6835 Černoch Karel 37.00 150.00 Kč ( 487) 425521 D35C TZL6752 Slezáková Lenka 38.00 70.00 Kč neregistro ( 469) 425522 D10C TZL0052 Slezáková Natálie 40.00 40.00 Kč ( 477) 571221 H40B TZL5704 Krejčík Zbyněk 42.00 150.00 Kč ( 506) 218972 D16B TZL9454 Kociánová Barbora 44.00 150.00 Kč ( 515) 331753 H12B TZL9901 Láznička Václav 45.00 70.00 Kč ( 513) 4255331 D14B TZL9754 Chovancová Zuzana 52.00 70.00 Kč ( 489) 416048 H21B TZL6915 Podmolík Tomáš 57.00 170.00 Kč ( 509) 53354 H14B TZL9701 Podmolík Josef 58.00 70.00 Kč ( 473) 219271 H55B TZL5102 Jelínek Vít 61.00 150.00 Kč ( 468) 53838 H10N TZL0001 Podmolík Jonáš 70.00 40.00 Kč ( 472) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 72.00 70.00 Kč ( 508) 8584 H14B TZL9602 Turna Matyáš 73.00 70.00 Kč ( 474) 8930 D50B TZL5254 Horynová Eva 74.00 150.00 Kč ( 478) 207823 D50B TZL5757 Jelínková Dagmar 84.00 150.00 Kč ( 504) 218977 D16B TZL9451 Koláriková Lucie 84.00 150.00 Kč ( 510) 8581 H14B TZL9702 Ceniga Jiří 91.00 70.00 Kč ( 476) 53320 H35B TZL5703 Nečas Rudolf 97.00 150.00 Kč ( 491) 53853 D21B TZL7155 Podmolíková Dagmar 97.00 170.00 Kč ( 494) 52212 H21B TZL8002 Slováček Tomáš 99.00 170.00 Kč ( 496) 416043 D18B TZL9252 Krejčíková Marie 101.00 150.00 Kč ( 511) 8582 H14B TZL9703 Mikel David 106.00 70.00 Kč ( 498) 246864 H18B TZL9302 Kolárik Tomáš 111.00 150.00 Kč ( 484) 52342 D45B TZL6566 Schäferová Jana 112.00 150.00 Kč ( 507) 426400 H16B TZL9502 Chovanec David 113.00 150.00 Kč ( 514) 8583 H12B TZL9801 Šiška Petr 120.00 70.00 Kč ( 475) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 121.00 150.00 Kč ( 505) 218978 D16B TZL9453 Jeřábková Jitka 124.00 150.00 Kč ( 495) 416064 H18B TZL9206 Benroth Martin 126.00 150.00 Kč ( 483) 416155 D45B TZL6556 Korčáková Jana 136.00 150.00 Kč ( 512) 436954 D14B TZL9753 Kavánková Iva 137.00 70.00 Kč ( 500) 2017668 H18B TZL9309 Odstrčilík Viktor 144.00 150.00 Kč ( 502) 920669 H16B TZL9403 Korčák Jakub 145.00 150.00 Kč ( 482) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 157.00 150.00 Kč ( 493) 515192 H21B TZL8001 Novotný Jiří 159.00 170.00 Kč ( 471) 425533 H65B TZL3613 Láznička Alois 160.00 70.00 Kč ( 499) 886701 H18B TZL9308 Kašpar Michal 162.00 150.00 Kč ( 497) 416051 H18B TZL9301 Schäfer Jan 180.00 150.00 Kč ( 481) 52219 D45B TZL6262 Krejčíková Monika 181.00 150.00 Kč ( 503) 886828 H16B TZL9405 Láznička Jan 181.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 5840.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 518) ? HDR UOL Smékalová Karolína 0.00 40.00 Kč neregistro ( 519) ? HDR UOL Smékalová Viktorie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 520) ? HDR UOL Urban Jareček 0.00 40.00 Kč neregistro ( 521) ? HDR UOL Urbanová Janička 0.00 40.00 Kč neregistro ( 538) ? D18C UOL9357 Koblihová Barbora 0.00 70.00 Kč ( 527) 52439 D45C UOL5953 Hrubanová Věra 5.00 70.00 Kč ( 645) 52728 D18C UOL9352 Pernicová Helena 8.00 140.00 Kč ( 644) 52478 H45C UOL6501 Pernica Jiří 18.00 140.00 Kč ( 530) 352324 D35C UOL6953 Kotrlová Gita 26.00 70.00 Kč ( 524) 352323 H55C UOL4602 Gottfried Jan 29.00 70.00 Kč ( 532) 52472 D21B UOL7051 Horčičková Eva 32.00 170.00 Kč ( 525) 52448 H45C UOL5301 Navrátil Antonín 34.00 70.00 Kč ( 536) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 36.00 170.00 Kč ( 516) ? H45C UOL Vašut Jarek 38.00 70.00 Kč neregistro ( 721) 52459 H45C UOL6503 Šimek Roman 42.00 0.00 Kč ( 540) 301560 D16B UOL9451 Švecová Hana 49.00 150.00 Kč ( 835) 52476 D35C UOL6653 Šimková Hana 54.00 0.00 Kč ( 542) 2020736 H14C UOL9601 Dumbrovský Michal 62.00 40.00 Kč ( 682) 52729 H10C UOL0104 Šimek Štěpán 64.00 0.00 Kč ( 646) ? H14C UOL96 Chvátal Štěpán 68.00 80.00 Kč neregistro ( 544) 428280 D14C UOL9754 Hálková Klára 70.00 40.00 Kč ( 647) 428219 H14C UOL9605 Žovinec Lukáš 77.00 80.00 Kč ( 534) 886282 H35C UOL7503 Smékal David 78.00 70.00 Kč ( 531) 515079 H35C UOL7005 Kotrle Miroslav 84.00 70.00 Kč ( 539) 352321 H16C UOL9402 Kotrle Kamil 84.00 70.00 Kč ( 523) 52467 H65C UOL4201 Šubrt Zdeněk 88.00 70.00 Kč ( 522) 52529 H65C UOL4101 Čermák Miloslav 96.00 70.00 Kč ( 643) ? H10C UOL0008 Svobodník Pavel 104.00 80.00 Kč ( 535) 301554 D21B UOL7651 Janošíková Lenka 107.00 170.00 Kč ( 546) 301552 H12B UOL9919 Horčička Vít 110.00 70.00 Kč ( 517) ? H60B UOL Horký Jan 112.00 70.00 Kč neregistro ( 543) 995844 D14B UOL9753 Přidalová Tereza 112.00 70.00 Kč ( 545) 361917 H12C UOL9808 Kotrle Viktor 115.00 40.00 Kč ( 529) 52466 D45B UOL6452 Štrajtová Zuzana 118.00 150.00 Kč ( 541) 361903 D16B UOL9453 Jeřábková Zuzana 119.00 150.00 Kč ( 528) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 148.00 150.00 Kč ( 533) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 153.00 170.00 Kč ( 537) 420402 H18B UOL9311 Hálek Matěj 153.00 150.00 Kč ( 526) 52730 D45B UOL5852 Špacírová Danuše 178.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3440.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 560) 361990 P5 VBM9353 Chmelíková Zuzana 0.00 40.00 Kč ( 555) 53301 D21B VBM7752 Gothardová Eva 7.00 170.00 Kč ( 558) 553285 H21B VBM8103 Mazal Zdeněk 33.00 170.00 Kč ( 563) 331027 D12B VBM9851 Chroustová Šárka 43.00 70.00 Kč ( 557) 53679 H21K VBM8102 Rouš Pavel 46.00 70.00 Kč ( 648) 53223 D35B VBM6555 Jemelíková Lada 46.00 300.00 Kč ( 562) 416029 H12B VBM9801 Hirš Otakar 55.00 70.00 Kč ( 549) 53305 H60B VBM4806 Dokoupil Vladimír 64.00 70.00 Kč ( 554) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 69.00 150.00 Kč ( 550) 49558 H55B VBM5329 Hanzl Vlastimil 76.00 150.00 Kč ( 561) 416028 D14B VBM9651 Hiršová Gabriela 77.00 70.00 Kč ( 559) 53211 D21B VBM8558 Dokoupilová Radka 82.00 170.00 Kč ( 553) 410321 H45B VBM6501 Jordanov Nikolaj 95.00 150.00 Kč ( 548) 53217 H60B VBM4732 Chmelík Aleš 124.00 70.00 Kč ( 551) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 133.00 150.00 Kč ( 556) 515122 H21B VBM8002 Henek Vladan 150.00 170.00 Kč ( 552) 301547 D45B VBM6155 Bravená Alexandra 151.00 150.00 Kč ( 547) 49651 H65B VBM4410 Bauer Emil 172.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2260.00 Kč

VIC OB Vizovice

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 564) 53334 D20B VIC9051 Maliňáková Barbora 72.00 150.00 Kč ( 566) 53400 H14B VIC9602 Burkart David 88.00 70.00 Kč ( 565) 53887 D20B VIC9191 Kršáková Marie 117.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 567) ? P5 VOV Tesař Jan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 572) 416218 D21C VOV7855 Mrkvicová Radka 6.00 70.00 Kč ( 574) 51303 H21B VOV8102 Pavlačka Ondřej 18.00 170.00 Kč ( 576) 5591 D21C VOV8353 Sukeníková Zuzana 33.00 70.00 Kč ( 570) 352350 D40B VOV6957 Tesařová Bohumila 57.00 150.00 Kč ( 578) 232620 D14B VOV9751 Tesařová Jana 57.00 70.00 Kč ( 649) 49458 D21B VOV8751 Petrová Tereza 67.00 340.00 Kč neregistro ( 577) 515074 D16B VOV9450 Tesařová Marcela 79.00 150.00 Kč ( 569) 352349 H40B VOV6702 Tesař Jiří 82.00 150.00 Kč ( 573) 8881 H21B VOV7900 Vlach Jiří 111.00 170.00 Kč ( 579) 331752 H12C VOV9900 Tesař Vojtěch 121.00 40.00 Kč ( 568) 52660 H65B VOV4401 Vlach Oldřich 144.00 70.00 Kč ( 575) 52641 H21B VOV8203 Kopec Tomáš 162.00 170.00 Kč ( 571) 247250 H21B VOV7802 Mrkvica Petr 168.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1830.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 581) 4671 H20B VRB9000 Tesař Jan 20.00 150.00 Kč ( 580) 301211 D21B VRB8953 Hvorecká Eva 52.00 170.00 Kč ( 582) 52479 H20B VRB9002 Pernica Jiří 65.00 150.00 Kč ( 584) 232186 D16B VRB9450 Jančová Jana 69.00 150.00 Kč ( 583) 301325 D18B VRB9350 Jarošová Ludmila 71.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 770.00 Kč

XX1

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 585) 433098 D45C XX1 Felklová Jarmila 21.00 70.00 Kč neregistro ( 586) 52462 H45C XX1 Ženčák Jaroslav 36.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 665) 105 D12B ZBM9951 Firešová Markéta 8.00 140.00 Kč ( 652) 1602629 H21B ZBM8201 Otrusina Jiří 24.00 340.00 Kč ( 657) 232031 H20B ZBM9108 Zahradník Tomáš 25.00 300.00 Kč ( 660) 416017 D14B ZBM9653 Hovořáková Anna 27.00 140.00 Kč ( 654) 52461 D21B ZBM8456 Šišková Vladimíra 37.00 340.00 Kč ( 666) 122 D12B ZBM9952 Malivánková Eva 53.00 140.00 Kč ( 656) 232343 H20B ZBM9104 Kazda Adam 70.00 300.00 Kč ( 651) 8100 H21B ZBM7801 Jelínek Petr 75.00 340.00 Kč ( 661) 410338 H14B ZBM9710 Šplíchal Marek 79.00 140.00 Kč ( 664) 888627 H10C ZBM9902 Komenda Jan 80.00 80.00 Kč neregistro ( 663) 410329 D14B ZBM9755 Nedbálková Hana 82.00 140.00 Kč ( 655) 416329 D21B ZBM8954 Hendrychová Zuzana 112.00 340.00 Kč ( 658) 232266 H16B ZBM9502 Brlica Jan 121.00 300.00 Kč ( 650) 232005 D45B ZBM5582 Kabáthová Jitka 133.00 300.00 Kč ( 653) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 141.00 340.00 Kč ( 662) 114 D14B ZBM9753 Koporová Lenka 142.00 140.00 Kč ( 659) 410320 H16B ZBM9503 Jordanov Alexandr 169.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 3090.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 588) ? HDR ZLH0301 Novotný Erik 0.00 40.00 Kč neregistro ( 667) ? D10C ZLH0152 Vašinková Halka 13.00 80.00 Kč neregistro ( 669) 52658 D45C ZLH5950 Pavlíková Hana 13.00 140.00 Kč ( 590) 331363 D12B ZLH9851 Novotná Klára 28.00 70.00 Kč ( 587) 331514 D10C ZLH0051 Novotná Tereza 55.00 40.00 Kč ( 589) 361929 H40B ZLH7001 Novotný Tomáš 72.00 150.00 Kč ( 668) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 120.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 595) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 0.00 70.00 Kč ( 670) ? HDR ZPV Karásek František 0.00 80.00 Kč neregistro ( 671) ? P5 ZPV Karásek Luboš 0.00 80.00 Kč neregistro ( 600) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 1.00 150.00 Kč ( 601) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 29.00 150.00 Kč ( 677) 52747 H55C ZPV5100 Pilc Oldřich 37.00 140.00 Kč ( 604) 515412 D18B ZPV9271 Křečková Lenka 51.00 150.00 Kč ( 605) 352302 D12C ZPV9898 Pilcová Sabina 52.00 40.00 Kč ( 599) 52654 D40B ZPV6666 Pilcová Petra 61.00 150.00 Kč ( 594) 426397 H10C ZPV0302 Karásek Matyáš 68.00 40.00 Kč ( 606) 303938 D12C ZPV9999 Křečková Jana 73.00 40.00 Kč ( 602) 433096 H35B ZPV7301 Karásek Martin 81.00 150.00 Kč ( 598) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 89.00 150.00 Kč ( 593) 206496 H10C ZPV0201 Jirka Matyáš 92.00 40.00 Kč ( 591) 301599 H12C ZPV0000 Jirka Mikuláš 103.00 40.00 Kč ( 597) 231248 H50B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 113.00 150.00 Kč ( 592) 428210 H10C ZPV0001 Karásek Adam 118.00 40.00 Kč ( 603) 8850 H18B ZPV9222 Holinka Matouš 156.00 150.00 Kč ( 596) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 169.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1960.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 609) 53380 D21C ZVS7750 Sasýnová Radka 15.00 70.00 Kč ( 610) 53382 D18B ZVS9250 Řezaninová Iva 41.00 150.00 Kč ( 608) 53381 H40B ZVS6601 Řezanina Lubomír 67.00 150.00 Kč ( 607) 416129 H65B ZVS4301 Vyškovský Ivan 156.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč