Kategorie D10C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    60 m,  6 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 12:10:00 ? Vašinková Halka ZLH 0152 C 13 = 12:13:00 neregistro ? Hujdová Marie KRN 0102 C 16 = 12:16:00 442848 Fremlová Renata STE 0052 C 19 = 12:19:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C 25 = 12:25:00 515149 Hájková Lenka KYL 0050 C 28 = 12:28:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 C 31 = 12:31:00 ......................... VAK C 34 = 12:34:00 52544 Plhalová Šárka ASU 0097 C 37 = 12:37:00 425522 Slezáková Natálie TZL 0052 C 40 = 12:40:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 43 = 12:43:00 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 49 = 12:49:00 49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 52 = 12:52:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 55 = 12:55:00 ......................... VAK C 58 = 12:58:00

Kategorie D10N

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    60 m,  5 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 12:21:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 25 = 12:25:00 ? Dobešová Michalela KRN 0101 C 29 = 12:29:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 33 = 12:33:00 ? Dobešová Simona KRN 0152 C 37 = 12:37:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 41 = 12:41:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 45 = 12:45:00 ? Zatloukalová Hana SSU 0158 C 49 = 12:49:00 ? Porplycíová Tereza KRN 0151 C 53 = 12:53:00

Kategorie D12B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    85 m,  8 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 12:03:00 105 Firešová Markéta ZBM 9951 C 8 = 12:08:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 13 = 12:13:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 C 18 = 12:18:00 ......................... VAK C 23 = 12:23:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 28 = 12:28:00 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 33 = 12:33:00 ......................... VAK C 38 = 12:38:00 331027 Chroustová Šárka VBM 9851 C 43 = 12:43:00 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 B 48 = 12:48:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 C 53 = 12:53:00 ......................... VAK C 58 = 12:58:00

Kategorie D12C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    95 m,  9 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 12:40:00 ? Majzlíková Adéla KRN 9756 C 43 = 12:43:00 ? Habigerová Radka KSU 95 C 46 = 12:46:00 neregistro 515427 Machačová Hana KON 9977 C 49 = 12:49:00 352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C 52 = 12:52:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 C 55 = 12:55:00 ? Hrouzová Hana KRN 9754 C 58 = 12:58:00 ? Zatloukalová Romana SSU C 61 = 13:01:00 neregistro ......................... VAK C 64 = 13:04:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 67 = 13:07:00 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 70 = 13:10:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 C 73 = 13:13:00 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 76 = 13:16:00 ? Zapletalová Aneta KRN 9851 C 79 = 13:19:00 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 82 = 13:22:00 neregistro ......................... VAK C 85 = 13:25:00

Kategorie D14B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   125 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416017 Hovořáková Anna ZBM 9653 C 27 = 12:27:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 B 32 = 12:32:00 416068 Gračková Alena LCE 9652 B 37 = 12:37:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 42 = 12:42:00 ......................... VAK C 47 = 12:47:00 4255331 Chovancová Zuzana TZL 9754 B 52 = 12:52:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 B 57 = 12:57:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 62 = 13:02:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 67 = 13:07:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 B 72 = 13:12:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 77 = 13:17:00 410329 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 82 = 13:22:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 87 = 13:27:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 92 = 13:32:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 97 = 13:37:00 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B 102 = 13:42:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 107 = 13:47:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 112 = 13:52:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 B 117 = 13:57:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 A 122 = 14:02:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 127 = 14:07:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 132 = 14:12:00 436954 Kavánková Iva TZL 9753 B 137 = 14:17:00 114 Koporová Lenka ZBM 9753 C 142 = 14:22:00 ......................... VAK C 147 = 14:27:00

Kategorie D14C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 50 = 12:50:00 ? Šinclová Markéta ASU 9698 C 54 = 12:54:00 neregistro ? Motlová Michaela KRN 9451 C 58 = 12:58:00 2020742 Langerová Adéla KON 9671 B 62 = 13:02:00 ? Troblová Pavlína ASU 9699 C 66 = 13:06:00 428280 Hálková Klára UOL 9754 C 70 = 13:10:00 ? Kalousková Simona ASU 9796 C 74 = 13:14:00 neregistro ......................... VAK C 78 = 13:18:00

Kategorie D16B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   210 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 44 = 12:44:00 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 49 = 12:49:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 54 = 12:54:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 59 = 12:59:00 ......................... VAK C 64 = 13:04:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 B 69 = 13:09:00 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C 74 = 13:14:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 79 = 13:19:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 84 = 13:24:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 B 89 = 13:29:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 99 = 13:39:00 49462 Svobodová Radka AOP 9452 B 104 = 13:44:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 109 = 13:49:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 114 = 13:54:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 119 = 13:59:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 124 = 14:04:00 ......................... VAK C 129 = 14:09:00

Kategorie D16C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   120 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 89 = 13:29:00 8833 Spurná Martina PTE 9556 C 93 = 13:33:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 C 97 = 13:37:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 101 = 13:41:00 307329 Korčáková Ivana KON 9473 C 105 = 13:45:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 C 109 = 13:49:00 ? Tužilová Magdaléna RBK 9452 C 113 = 13:53:00 neregistro ......................... VAK C 117 = 13:57:00

Kategorie D18B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení   200 m, 10 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B 6 = 12:06:00 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 11 = 12:11:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 16 = 12:16:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 B 21 = 12:21:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 26 = 12:26:00 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 31 = 12:31:00 ......................... VAK C 36 = 12:36:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 41 = 12:41:00 416012 Škrabalová Adéla ABM 9357 B 46 = 12:46:00 515412 Křečková Lenka ZPV 9271 A 51 = 12:51:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 56 = 12:56:00 53766 Moučková Andrea RBK 9257 B 61 = 13:01:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 66 = 13:06:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 B 71 = 13:11:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 81 = 13:21:00 886267 Janů Hana KSU 9393 A 86 = 13:26:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 91 = 13:31:00 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 A 96 = 13:36:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 A 101 = 13:41:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 106 = 13:46:00 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 111 = 13:51:00 ......................... VAK C 116 = 13:56:00

Kategorie D18C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Koblihová Barbora UOL 9357 C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 52728 Pernicová Helena UOL 9352 C 8 = 12:08:00

Kategorie D20B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   295 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 57 = 12:57:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 62 = 13:02:00 253378 Hrubanová Kateřina SKM 9152 B 67 = 13:07:00 53334 Maliňáková Barbora VIC 9051 B 72 = 13:12:00 ......................... VAK C 77 = 13:17:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 82 = 13:22:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 87 = 13:27:00 920658 Hrubanová Kateřina ASU 0000 C 92 = 13:32:00 neregistro 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 97 = 13:37:00 ......................... VAK C 102 = 13:42:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 107 = 13:47:00 619094 Kavanová Elena SKM 9090 B 112 = 13:52:00 53887 Kršáková Marie VIC 9191 B 117 = 13:57:00 ......................... VAK C 122 = 14:02:00

Kategorie D21B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.80 km, převýšení   260 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 12:02:00 53301 Gothardová Eva VBM 7752 C 7 = 12:07:00 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 12 = 12:12:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 17 = 12:17:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 27 = 12:27:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 32 = 12:32:00 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 37 = 12:37:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 42 = 12:42:00 51617 Chloupková Radka SLP 8451 C 47 = 12:47:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 52 = 12:52:00 ......................... VAK C 57 = 12:57:00 53539 Švejcarová Daniela PBM 7375 C 62 = 13:02:00 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 67 = 13:07:00 neregistro ? Uvizlová Martina SJC 8665 R 72 = 13:12:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 77 = 13:17:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 82 = 13:22:00 ......................... VAK C 87 = 13:27:00 52941 Weissová Lucie SCP 8952 C 92 = 13:32:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 97 = 13:37:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 102 = 13:42:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 107 = 13:47:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 112 = 13:52:00 ......................... VAK C 117 = 13:57:00

Kategorie D21C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   210 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 49323 Tkadlečková Hana OOP 8151 C 3 = 12:03:00 416218 Mrkvicová Radka VOV 7855 C 6 = 12:06:00 ? Šeděnková Hana LCE 8053 C 9 = 12:09:00 52646 Kozlíková Veronika KRN 7753 C 12 = 12:12:00 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C 15 = 12:15:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 18 = 12:18:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00 ? Šinclová Zdeňka ASU 9198 C 24 = 12:24:00 neregistro 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 27 = 12:27:00 ? Padělková Lenka LCE 7952 C 30 = 12:30:00 5591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 33 = 12:33:00 52645 Beranová Lenka KRN 7656 C 36 = 12:36:00 ......................... VAK C 39 = 12:39:00

Kategorie D35B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.50 km, převýšení   220 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 6 = 12:06:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 11 = 12:11:00 ......................... VAK C 16 = 12:16:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 21 = 12:21:00 ......................... VAK C 26 = 12:26:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 31 = 12:31:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 36 = 12:36:00 ......................... VAK C 41 = 12:41:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 46 = 12:46:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 51 = 12:51:00 ......................... VAK C 56 = 12:56:00

Kategorie D35C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 14 = 12:14:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 16 = 12:16:00 234537 Janečková Marta JPV 6665 C 18 = 12:18:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 20 = 12:20:00 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 22 = 12:22:00 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 24 = 12:24:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 26 = 12:26:00 ? Švancárová Helena SSU 7252 C 28 = 12:28:00 52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C 30 = 12:30:00 52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 32 = 12:32:00 ? Šinclová Zdeňka ASU 7151 C 34 = 12:34:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 36 = 12:36:00 425521 Slezáková Lenka TZL 6752 C 38 = 12:38:00 neregistro 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 40 = 12:40:00 515500 Nováková Jana AOV 6851 C 42 = 12:42:00 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 44 = 12:44:00 2020743 Stojanová Leona KON 7171 C 46 = 12:46:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 48 = 12:48:00 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 50 = 12:50:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 52 = 12:52:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 54 = 12:54:00 ......................... VAK C 56 = 12:56:00

Kategorie D40B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   210 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 1 = 12:01:00 53270 Miková Iva TBM 7071 C 5 = 12:05:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 9 = 12:09:00 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C 13 = 12:13:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 17 = 12:17:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 21 = 12:21:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 25 = 12:25:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 29 = 12:29:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 33 = 12:33:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 37 = 12:37:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 41 = 12:41:00 ......................... VAK C 45 = 12:45:00 53288 Lukášová Lenka TBM 6653 C 49 = 12:49:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 53 = 12:53:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 57 = 12:57:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 61 = 13:01:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 65 = 13:05:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 69 = 13:09:00 ......................... VAK C 73 = 13:13:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 77 = 13:17:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 81 = 13:21:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 85 = 13:25:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 89 = 13:29:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00

Kategorie D45B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 112 = 13:52:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 115 = 13:55:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 118 = 13:58:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 121 = 14:01:00 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 124 = 14:04:00 ......................... VAK C 127 = 14:07:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 130 = 14:10:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 133 = 14:13:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 136 = 14:16:00 52527 Václavková Zdenka STE 6450 C 139 = 14:19:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 142 = 14:22:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 145 = 14:25:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 148 = 14:28:00 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 151 = 14:31:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 154 = 14:34:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 157 = 14:37:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 160 = 14:40:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 163 = 14:43:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 166 = 14:46:00 ......................... VAK C 169 = 14:49:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 172 = 14:52:00 52676 Stackeová Anna LCE 5551 C 175 = 14:55:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 178 = 14:58:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 181 = 15:01:00

Kategorie D45C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 5 = 12:05:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 9 = 12:09:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 13 = 12:13:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 17 = 12:17:00 433098 Felklová Jarmila XX1 C 21 = 12:21:00 neregistro 49601 Jalová Marie RBK 5761 C 25 = 12:25:00 ......................... VAK C 29 = 12:29:00

Kategorie D50B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   170 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 69 = 13:09:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 74 = 13:14:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 79 = 13:19:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 84 = 13:24:00 53286 Cigošová Anna TBM 5253 C 89 = 13:29:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00

Kategorie D55B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 37 = 12:37:00 ......................... VAK C 42 = 12:42:00

Kategorie D55C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   125 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 8903 Skoumalová Marie KON C 5 = 12:05:00 neregistro 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 9 = 12:09:00 416038 Sovišová Eva SBR 5251 C 13 = 12:13:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 17 = 12:17:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 21 = 12:21:00

Kategorie D60B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   125 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 104 = 13:44:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 109 = 13:49:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 114 = 13:54:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 119 = 13:59:00 ......................... VAK C 124 = 14:04:00

Kategorie D65B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   125 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 152 = 14:32:00 301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 157 = 14:37:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 162 = 14:42:00 ......................... VAK C 167 = 14:47:00

Kategorie H10C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    60 m,  6 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 64 = 13:04:00 416745 Opravil Dan ASU 0043 C 66 = 13:06:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 68 = 13:08:00 420442 Hecl František KSU 0201 C 70 = 13:10:00 52718 Štěpáník Jiří KON 9805 C 72 = 13:12:00 ......................... VAK C 74 = 13:14:00 ? Plhal Jakub ASU 0222 C 76 = 13:16:00 442883 Maťátko Vojtěch STE 0102 C 78 = 13:18:00 888627 Komenda Jan ZBM 9902 C 80 = 13:20:00 neregistro 52575 Matoušek Matěj SSU 0005 C 82 = 13:22:00 ......................... VAK C 84 = 13:24:00 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 86 = 13:26:00 ? Havlíček Marek ASU 0046 C 88 = 13:28:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 90 = 13:30:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 92 = 13:32:00 416020 Lukáš Martin TBM 0222 C 94 = 13:34:00 49316 Šafář Martin KSU 0105 C 96 = 13:36:00 ? Žoužela Tomáš ASU 0149 C 98 = 13:38:00 ......................... VAK C 100 = 13:40:00 ? Urban Michal KRN 0002 C 102 = 13:42:00 ? Svobodník Pavel UOL 0008 C 104 = 13:44:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 106 = 13:46:00 ? Prudík Lukáš ASU 0047 C 108 = 13:48:00 52200 Dvorský Boris C SKM 3324 C 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 361927 Páleník Vojtěch KON 0010 C 114 = 13:54:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 116 = 13:56:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 118 = 13:58:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 120 = 14:00:00 53565 Kroul Josef ASU 0044 C 122 = 14:02:00 ......................... VAK C 124 = 14:04:00

Kategorie H10N

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    60 m,  5 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 61 = 13:01:00 8847 Křupka Lukáš PTE 0301 C 64 = 13:04:00 ? Konečný Matěj AOP 0102 C 67 = 13:07:00 neregistro 53838 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 70 = 13:10:00 52519 Skyva Pavel STE 0205 C 73 = 13:13:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 76 = 13:16:00 2020738 Stojan Kryštof KON 0215 C 79 = 13:19:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 82 = 13:22:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C 85 = 13:25:00 ? Mičkech Jakub SSU 0108 C 88 = 13:28:00 ? Sklenák Jiří KRN 0103 C 91 = 13:31:00 218975 Kundrata Jan JZL 0201 C 94 = 13:34:00 8842 Klimek Jaromír PTE 0001 C 97 = 13:37:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 100 = 13:40:00 ......................... VAK C 103 = 13:43:00

Kategorie H12B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   100 m,  9 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 12:40:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 C 45 = 12:45:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 C 50 = 12:50:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 55 = 12:55:00 331216 Panovec Kryštof OTK C 60 = 13:00:00 neregistro 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 65 = 13:05:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 70 = 13:10:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 75 = 13:15:00 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 C 80 = 13:20:00 ......................... VAK C 85 = 13:25:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 90 = 13:30:00 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C 95 = 13:35:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 100 = 13:40:00 ......................... VAK C 105 = 13:45:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 C 110 = 13:50:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 115 = 13:55:00 8583 Šiška Petr TZL 9801 B 120 = 14:00:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 B 125 = 14:05:00 ......................... VAK C 130 = 14:10:00

Kategorie H12C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    95 m,  9 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 91 = 13:31:00 52258 Dostál Pavel KSU 9910 C 93 = 13:33:00 ? Petrek Jan KRN 9801 C 95 = 13:35:00 8844 Pihýr Daniel PTE 9902 C 97 = 13:37:00 442883 Tardík Jakub STE 9920 C 99 = 13:39:00 neregistro 253805 Janečka Viktor JPV 9917 C 101 = 13:41:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C 103 = 13:43:00 361976 Beneš Miroslav KON 9915 C 105 = 13:45:00 331687 Tomeček Tomáš HLV 9836 C 107 = 13:47:00 ......................... VAK C 109 = 13:49:00 416125 Navrátil Adam TRI 9900 C 111 = 13:51:00 231205 Jílek Ondřej KSU 9908 C 113 = 13:53:00 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C 115 = 13:55:00 51959 Hruška Tomáš ABR 00 C 117 = 13:57:00 neregistro 52547 Kašpar Petr SSU 9911 C 119 = 13:59:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 121 = 14:01:00 ......................... VAK C 123 = 14:03:00 ? Kriegler Ondřej ASU 9849 C 125 = 14:05:00 8839 Vičar Dominik PTE 9818 C 127 = 14:07:00 ? Novák Petr KRN 9802 C 129 = 14:09:00 442849 Grygar Daniel STE 9905 C 131 = 14:11:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 B 133 = 14:13:00 53652 Müller Jonáš KSU 9906 C 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 137 = 14:17:00

Kategorie H14B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53354 Podmolík Josef TZL 9701 C 58 = 12:58:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 61 = 13:01:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 64 = 13:04:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 67 = 13:07:00 970328 Palzer Vít OOP 9701 B 70 = 13:10:00 8584 Turna Matyáš TZL 9602 B 73 = 13:13:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 B 76 = 13:16:00 410338 Šplíchal Marek ZBM 9710 C 79 = 13:19:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 B 82 = 13:22:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 B 85 = 13:25:00 53400 Burkart David VIC 9602 A 88 = 13:28:00 8581 Ceniga Jiří TZL 9702 C 91 = 13:31:00 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 94 = 13:34:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B 97 = 13:37:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 100 = 13:40:00 331554 Kadlec Michal BBM 9602 B 103 = 13:43:00 8582 Mikel David TZL 9703 B 106 = 13:46:00

Kategorie H14C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   120 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 50 = 12:50:00 ? Kalousek Pavel ASU 9744 C 53 = 12:53:00 neregistro 425584 Drábek Luboš SSU 9711 C 56 = 12:56:00 ? Hedrich Jan ASU 9748 C 59 = 12:59:00 2020736 Dumbrovský Michal UOL 9601 C 62 = 13:02:00 8832 Spurný Radek PTE 9706 C 65 = 13:05:00 ? Chvátal Štěpán UOL 96 C 68 = 13:08:00 neregistro ? Kalousek Tomáš ASU 9745 C 71 = 13:11:00 neregistro 224899 Mikulenka Vojtěch SSU 9712 C 74 = 13:14:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 C 77 = 13:17:00 420442 Hromek Vít SSU 9708 C 80 = 13:20:00 ......................... VAK C 83 = 13:23:00

Kategorie H16B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.00 km, převýšení   285 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 109 = 13:49:00 426400 Chovanec David TZL 9502 B 113 = 13:53:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 117 = 13:57:00 232266 Brlica Jan ZBM 9502 C 121 = 14:01:00 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 125 = 14:05:00 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 129 = 14:09:00 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 A 133 = 14:13:00 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 137 = 14:17:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 141 = 14:21:00 920669 Korčák Jakub TZL 9403 A 145 = 14:25:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 149 = 14:29:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 A 153 = 14:33:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 157 = 14:37:00 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 161 = 14:41:00 53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B 165 = 14:45:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 169 = 14:49:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 173 = 14:53:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 177 = 14:57:00 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 181 = 15:01:00 ......................... VAK C 185 = 15:05:00

Kategorie H16C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení   200 m, 10 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 76 = 13:16:00 887629 Vébr Dominik HAV 9404 C 80 = 13:20:00 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C 84 = 13:24:00 ......................... VAK C 88 = 13:28:00 52523 Skoupý Jan STE 9411 C 92 = 13:32:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 96 = 13:36:00 ......................... VAK C 100 = 13:40:00 ? Gelnar Petr KRN 9404 C 104 = 13:44:00 ......................... VAK C 108 = 13:48:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00

Kategorie H18B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.60 km, převýšení   270 m, 13 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253130 Navrátil Boris AOP 9202 A 108 = 13:48:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 111 = 13:51:00 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 114 = 13:54:00 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 A 117 = 13:57:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 B 120 = 14:00:00 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 123 = 14:03:00 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 126 = 14:06:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 129 = 14:09:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 132 = 14:12:00 232171 Probosz Jan HAV 9202 B 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 138 = 14:18:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 141 = 14:21:00 2017668 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B 144 = 14:24:00 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 147 = 14:27:00 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 150 = 14:30:00 420402 Hálek Matěj UOL 9311 B 153 = 14:33:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 156 = 14:36:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 159 = 14:39:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 162 = 14:42:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 165 = 14:45:00 920700 Minář Marek ASU 9444 A 168 = 14:48:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 171 = 14:51:00 331211 Toman Filip ABM 9309 B 174 = 14:54:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 177 = 14:57:00 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 180 = 15:00:00

Kategorie H18C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení   300 m, 15 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 41 = 12:41:00 53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 C 45 = 12:45:00 ......................... VAK C 49 = 12:49:00

Kategorie H20B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  9.90 km, převýšení   400 m, 17 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 12:15:00 4671 Tesař Jan VRB 9000 B 20 = 12:20:00 232031 Zahradník Tomáš ZBM 9108 B 25 = 12:25:00 331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 B 30 = 12:30:00 53823 Dvorský Václav SKM 9101 B 35 = 12:35:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 B 40 = 12:40:00 ......................... VAK C 45 = 12:45:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 50 = 12:50:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 A 55 = 12:55:00 52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 60 = 13:00:00 52479 Pernica Jiří VRB 9002 A 65 = 13:05:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 70 = 13:10:00 ......................... VAK C 75 = 13:15:00

Kategorie H21B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati 11.70 km, převýšení   410 m, 19 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
920674 Besta Michal AOP 7601 R 0 = 12:00:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 3 = 12:03:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 6 = 12:06:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 9 = 12:09:00 336795 Kalous Antonín KON 7708 C 12 = 12:12:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 15 = 12:15:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 18 = 12:18:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 21 = 12:21:00 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 24 = 12:24:00 49474 Sklenář Jan AOP 8701 C 27 = 12:27:00 995852 Hanslian David LCE 7835 R 30 = 12:30:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 33 = 12:33:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 36 = 12:36:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 39 = 12:39:00 52511 Jašek Petr STE 7601 C 42 = 12:42:00 49811 Kříž Ondřej PZR 8001 C 45 = 12:45:00 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 48 = 12:48:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 51 = 12:51:00 54206 Vlach Jaromír PHK 8108 C 54 = 12:54:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 57 = 12:57:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 60 = 13:00:00 247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 63 = 13:03:00 ......................... VAK C 66 = 13:06:00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 69 = 13:09:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 72 = 13:12:00 8100 Jelínek Petr ZBM 7801 C 75 = 13:15:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 78 = 13:18:00 52592 Skřivánek Marcel JPV 7713 C 81 = 13:21:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 84 = 13:24:00 52210 Nejedlý Luděk SKM 7601 C 87 = 13:27:00 52450 Poklop Martin SSU 8802 R 90 = 13:30:00 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 93 = 13:33:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 96 = 13:36:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 99 = 13:39:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 102 = 13:42:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 105 = 13:45:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 108 = 13:48:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 111 = 13:51:00 ......................... VAK C 114 = 13:54:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 117 = 13:57:00 52935 Sochor Jan HAV 8801 C 120 = 14:00:00 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 123 = 14:03:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 126 = 14:06:00 ......................... VAK C 129 = 14:09:00 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A 132 = 14:12:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 135 = 14:15:00 52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 138 = 14:18:00 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 141 = 14:21:00 330675 Procházka Josef KON 7219 C 144 = 14:24:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 147 = 14:27:00 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 150 = 14:30:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 153 = 14:33:00 53822 Rytíř Jan SKM 7701 C 156 = 14:36:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 159 = 14:39:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 162 = 14:42:00 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 165 = 14:45:00 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 168 = 14:48:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 R 171 = 14:51:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 174 = 14:54:00 ......................... VAK C 177 = 14:57:00

Kategorie H21K

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   295 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 7 = 12:07:00 52744 Špičák František CEL 5628 C 10 = 12:10:00 ......................... VAK C 13 = 12:13:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 16 = 12:16:00 ......................... VAK C 19 = 12:19:00 210440 Vlach Jan JPV 8237 C 22 = 12:22:00 53555 Blaták Jakub SLP 8301 C 25 = 12:25:00 ......................... VAK C 28 = 12:28:00 51912 Vodička Luděk SBR 7705 C 31 = 12:31:00 301142 Skopalík Zbyněk NNH 7801 C 34 = 12:34:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 37 = 12:37:00 ......................... VAK C 40 = 12:40:00 330612 Dressler Jan SBK 7911 C 43 = 12:43:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 46 = 12:46:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 49 = 12:49:00 301281 Mika Ladislav TBM 6801 C 52 = 12:52:00

Kategorie H21L

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  9.90 km, převýšení   400 m, 17 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 9 = 12:09:00

Kategorie H35B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.60 km, převýšení   270 m, 13 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436969 Šuráň René LCE 7034 C 1 = 12:01:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 5 = 12:05:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 9 = 12:09:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 13 = 12:13:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 17 = 12:17:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 21 = 12:21:00 52512 Maťátko Miloslav STE 6703 C 25 = 12:25:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 29 = 12:29:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 33 = 12:33:00 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 37 = 12:37:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 41 = 12:41:00 52720 Huňka Karel KON 6919 C 45 = 12:45:00 ......................... VAK C 49 = 12:49:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 53 = 12:53:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 57 = 12:57:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 61 = 13:01:00 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 65 = 13:05:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 69 = 13:09:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 73 = 13:13:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 77 = 13:17:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 81 = 13:21:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 85 = 13:25:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 89 = 13:29:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 93 = 13:33:00 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 97 = 13:37:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 101 = 13:41:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 105 = 13:45:00

Kategorie H35C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení   300 m, 15 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 57 = 12:57:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 60 = 13:00:00 ? Kroul Josef ASU 7302 C 63 = 13:03:00 neregistro 52409 Hubáček Martin CEL 7015 C 66 = 13:06:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 69 = 13:09:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 72 = 13:12:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 75 = 13:15:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 78 = 13:18:00 224897 Štarha Vítězslav SSU 6603 C 81 = 13:21:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 84 = 13:24:00 52407 Janeček Jiří CEL 6827 C 87 = 13:27:00 52539 Šincl Josef ASU 6701 C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00

Kategorie H40B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.00 km, převýšení   285 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 12 = 12:12:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 17 = 12:17:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 22 = 12:22:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 27 = 12:27:00 301252 Polák Petr SOP 7004 C 32 = 12:32:00 ......................... VAK C 37 = 12:37:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 42 = 12:42:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 47 = 12:47:00 ......................... VAK C 52 = 12:52:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 57 = 12:57:00 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 62 = 13:02:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 67 = 13:07:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 72 = 13:12:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 77 = 13:17:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 82 = 13:22:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 87 = 13:27:00 8814 ŘÍMAN Petr HAV 6709 C 92 = 13:32:00 neregistro 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 97 = 13:37:00

Kategorie H45B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.50 km, převýšení   220 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 65 = 13:05:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 70 = 13:10:00 51173 Maceček Otakar MOV 6102 C 75 = 13:15:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 80 = 13:20:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 85 = 13:25:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 90 = 13:30:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 95 = 13:35:00 ......................... VAK C 100 = 13:40:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 105 = 13:45:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 110 = 13:50:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 115 = 13:55:00 331528 Uvizl Ivan STH 5801 C 120 = 14:00:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 125 = 14:05:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 130 = 14:10:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 140 = 14:20:00

Kategorie H45C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   140 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 2 = 12:02:00 49321 Tkadleček Milan OOP 5600 C 4 = 12:04:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 6 = 12:06:00 224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 8 = 12:08:00 8812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C 10 = 12:10:00 307326 Nedoma Ladislav KNH 6016 C 12 = 12:12:00 neregistro 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 14 = 12:14:00 ......................... VAK C 16 = 12:16:00 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 18 = 12:18:00 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 20 = 12:20:00 416079 Kavan Luboš SKM 6301 C 22 = 12:22:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 24 = 12:24:00 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 26 = 12:26:00 ......................... VAK C 28 = 12:28:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 30 = 12:30:00 52854 Uchytil Vlastimil JPV 6117 C 32 = 12:32:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 34 = 12:34:00 52462 Ženčák Jaroslav XX1 C 36 = 12:36:00 neregistro ? Vašut Jarek UOL C 38 = 12:38:00 neregistro 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 40 = 12:40:00 52459 Šimek Roman UOL 6503 C 42 = 12:42:00

Kategorie H50B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   210 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 97 = 13:37:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 101 = 13:41:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 105 = 13:45:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 109 = 13:49:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 113 = 13:53:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 117 = 13:57:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 121 = 14:01:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 125 = 14:05:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 129 = 14:09:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 133 = 14:13:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 137 = 14:17:00 218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 141 = 14:21:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 145 = 14:25:00 307337 Višňa Milan STE 5904 C 149 = 14:29:00 ......................... VAK C 153 = 14:33:00 52531 Albert František STE 5804 C 157 = 14:37:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 161 = 14:41:00 ? Živěla Aleš LOL 5703 C 165 = 14:45:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 169 = 14:49:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 173 = 14:53:00

Kategorie H55B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   140 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 12:46:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 51 = 12:51:00 51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 56 = 12:56:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 61 = 13:01:00 ......................... VAK C 66 = 13:06:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 71 = 13:11:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 76 = 13:16:00 ......................... VAK C 81 = 13:21:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 86 = 13:26:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 91 = 13:31:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 96 = 13:36:00 ......................... VAK C 101 = 13:41:00

Kategorie H55C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   170 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 12:25:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 29 = 12:29:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 33 = 12:33:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 37 = 12:37:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 41 = 12:41:00 53842 Žaludek Jindřich JZL 5400 C 45 = 12:45:00 52421 Dosoudil Miroslav LOL 5502 C 49 = 12:49:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 53 = 12:53:00 416037 Soviš Ivan SBR 4601 C 57 = 12:57:00 ......................... VAK C 61 = 13:01:00

Kategorie H60B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51939 Klech Josef HOB 4701 C 52 = 12:52:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 56 = 12:56:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 60 = 13:00:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 64 = 13:04:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 68 = 13:08:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 72 = 13:12:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 76 = 13:16:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 80 = 13:20:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 84 = 13:24:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 88 = 13:28:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 92 = 13:32:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 96 = 13:36:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 100 = 13:40:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 104 = 13:44:00 ......................... VAK C 108 = 13:48:00 ? Horký Jan UOL C 112 = 13:52:00 neregistro 51511 Kříž Pavel PZR 4800 C 116 = 13:56:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 120 = 14:00:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 124 = 14:04:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 128 = 14:08:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 132 = 14:12:00 ......................... VAK C 136 = 14:16:00

Kategorie H65B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   150 m, 11 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 140 = 14:20:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 144 = 14:24:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 148 = 14:28:00 53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 152 = 14:32:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 156 = 14:36:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 160 = 14:40:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 164 = 14:44:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 168 = 14:48:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 172 = 14:52:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 176 = 14:56:00 ......................... VAK C 180 = 15:00:00 ......................... VAK C 184 = 15:04:00

Kategorie H65C

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 84 = 13:24:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 88 = 13:28:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 52529 Čermák Miloslav UOL 4101 C 96 = 13:36:00

Kategorie H70B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 10 = 12:10:00 ......................... VAK C 15 = 12:15:00

Kategorie H75B

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   100 m, 10 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C 25 = 12:25:00 ......................... VAK C 30 = 12:30:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 35 = 12:35:00 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 40 = 12:40:00

Kategorie HDR

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    60 m,  5 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 53811 Dittrichová Lucie SKM C 0 = 12:00:00 neregistro 232742 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 0 = 12:00:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 0 = 12:00:00 246840 Hubáčková Dášenka LCE 0351 C 0 = 12:00:00 51321 Hájková Lucie KYL 0350 C 0 = 12:00:00 52502 Janků Martin STE 0404 C 0 = 12:00:00 8827 Jungamannová Nikol PTE 0253 C 0 = 12:00:00 8841 Jurníčková Nikol PTE 0252 C 0 = 12:00:00 ? Karásek František ZPV C 0 = 12:00:00 neregistro 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 12:00:00 51197 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 0 = 12:00:00 7861 Kovařík Tomáš TRI 0402 C 0 = 12:00:00 neregistro ? Maťátko Václav STE C 0 = 12:00:00 neregistro 410323 Miková Lenka TBM 0460 C 0 = 12:00:00 ? Novotný Erik ZLH 0301 C 0 = 12:00:00 neregistro 361904 Novák Igor AOV 0501 C 0 = 12:00:00 ? Otrubová Anna PLU 0577 C 0 = 12:00:00 361981 Pachmannová Bára SOP C 0 = 12:00:00 neregistro 8846 Plevová Tereza PTE 0251 C 0 = 12:00:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 0 = 12:00:00 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 12:00:00 ? Smékalová Karolína UOL C 0 = 12:00:00 neregistro ? Smékalová Viktorie UOL C 0 = 12:00:00 neregistro 361977 Suchánek Dušan SOP C 0 = 12:00:00 neregistro 442877 Tomanek Lukáš STE 0502 C 0 = 12:00:00 ? Urban Jareček UOL C 0 = 12:00:00 neregistro ? Urbanová Janička UOL C 0 = 12:00:00 neregistro 416168 Valík Adam AOP 0301 C 0 = 12:00:00 52579 Šinclová Kateřina ASU 0198 C 0 = 12:00:00

Kategorie P3

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   100 m,  9 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 0 = 12:00:00 ? Moštěk David KON C 0 = 12:00:00 neregistro ? Moštěk Ladislav KON C 0 = 12:00:00 neregistro 232323 Pietraszek Martin OOP C 0 = 12:00:00 neregistro 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 0 = 12:00:00 neregistro 51305 Pěčková Monika SKM C 0 = 12:00:00 neregistro 49883 Vidmuchová Martina PTE 7175 C 0 = 12:00:00 ? Vlachová Olga KON 6969 C 0 = 12:00:00 ? Zatloukal Tomáš SSU C 0 = 12:00:00 neregistro 8843 Zavadilová Simona PTE 8485 C 0 = 12:00:00 410172 Čížová Iveta AOP 9651 C 0 = 12:00:00 neregistro 232192 Čížová Iveta AOP 6552 C 0 = 12:00:00 neregistro 410158 Čížová Kateřina AOP 9353 C 0 = 12:00:00 neregistro

Kategorie P5

29.05.2010 Žebříček B-Morava - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   140 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:47

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 51546 Blaťák David SLP C 0 = 12:00:00 neregistro 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 B 0 = 12:00:00 515407 Hájková Jitka KYL 7150 C 0 = 12:00:00 ? Karásek Luboš ZPV C 0 = 12:00:00 neregistro 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 0 = 12:00:00 ? Ondřej Kment JPV C 0 = 12:00:00 neregistro ? Tesař Jan VOV C 0 = 12:00:00 neregistro 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 0 = 12:00:00