ABM KOB Moira Brno

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 7) 331211 H18B ABM9309 Toman Filip 6.00 130.00 Kč ( 11) 52013 D16B ABM9560 Otrusinová Jana 16.00 130.00 Kč ( 5) 995859 H21B ABM9106 Hrobař Štěpán 20.00 140.00 Kč ( 6) 232705 H18B ABM9211 Novotný Ondřej 30.00 130.00 Kč ( 10) 416014 H16B ABM9410 Mokrý Ondřej 47.00 130.00 Kč ( 12) 361957 H14B ABM9708 Kelbl Vladimír 48.00 70.00 Kč ( 14) 332961 D12B ABM9956 Odehnalová Klára 50.00 70.00 Kč ( 3) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 51.00 130.00 Kč ( 13) 337646 D14B ABM9757 Odehnalová Tereza 62.00 70.00 Kč ( 4) 332950 D40B ABM7052 Odehnalová Kamila 65.00 130.00 Kč ( 8) 416012 D18B ABM9357 Škrabalová Adéla 68.00 130.00 Kč ( 9) 219256 H16B ABM9409 Obrátil Štěpán 73.00 130.00 Kč ( 1) 219257 D40B ABM6654 Obrátilová Naďa 95.00 130.00 Kč ( 2) 52008 H21B ABM6708 Přikryl Petr 96.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1660.00 Kč

ABR A-team Bruntál

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 20) 51884 D16B ABR9553 Bucká Karolína 14.00 130.00 Kč ( 15) 7854 H50B ABR6001 Bucký Josef 29.00 130.00 Kč ( 18) 7853 D21B ABR8651 Bucká Martina 37.00 140.00 Kč ( 19) 51892 H16B ABR9501 Vičan Dominik 55.00 130.00 Kč ( 16) 51873 H40B ABR6302 Řeháček Petr 67.00 130.00 Kč ( 17) 51911 H45B ABR6501 Vičan Lubomír 86.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 790.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 21) 224870 P3 ADA5111 Truhlář Karel 0.00 70.00 Kč ( 22) 52711 H55B ADA5505 Věžník Antonín 40.00 130.00 Kč ( 23) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 54.00 130.00 Kč ( 24) 52712 H20B ADA9001 Věžník Antonín 73.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) 410105 P3 AOP0001 Valík Tomáš 0.00 70.00 Kč ( 26) 416168 P3 AOP0301 Valík Adam 0.00 70.00 Kč ( 27) 436929 P3 AOP0452 Klechová Karolína 0.00 70.00 Kč ( 28) 8796 P3 AOP0551 Kovalčíková Anna 0.00 70.00 Kč ( 36) 232192 P3 AOP6552 Čížová Iveta 0.00 70.00 Kč neregistro ( 46) 253130 H18B AOP9202 Navrátil Boris 0.00 130.00 Kč ( 49) 410158 P3 AOP9353 Čížová Kateřina 0.00 70.00 Kč neregistro ( 51) 410172 P3 AOP9651 Čížová Iveta 0.00 70.00 Kč neregistro ( 37) 52664 D35B AOP7052 Sedlářová Pavla 2.00 130.00 Kč ( 44) 49474 H21B AOP8701 Sklenář Jan 2.00 140.00 Kč ( 30) 49421 D50B AOP5451 Řezníková Renáta 3.00 130.00 Kč ( 32) 515423 D45B AOP6151 Glabazňová Jana 11.00 130.00 Kč ( 39) 52295 D21B AOP7251 Kašparová Šárka 11.00 140.00 Kč ( 50) 49462 D16B AOP9452 Svobodová Radka 12.00 130.00 Kč ( 47) 887157 H18B AOP9301 Hadač Filip 18.00 130.00 Kč ( 40) 428264 H21B AOP7402 Borunský Tomáš 26.00 140.00 Kč ( 31) 52666 H50B AOP5701 Kostka Evžen 27.00 130.00 Kč ( 33) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 31.00 130.00 Kč ( 413) 410366 H18B AOP9302 Rossmanith Vojta 40.00 260.00 Kč ( 35) 887166 H21B AOP6501 Hadač Miroslav 48.00 140.00 Kč ( 43) 51197 D21B AOP7852 Kovalčíková Eva 55.00 140.00 Kč ( 29) 52665 H65B AOP4201 Sedlář Vladimír 60.00 70.00 Kč ( 48) 352326 D18B AOP9351 Sklenářová Dorothea 66.00 130.00 Kč ( 41) 920674 H21B AOP7601 Besta Michal 70.00 140.00 Kč ( 34) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 76.00 130.00 Kč ( 38) 51316 H21B AOP7101 Valík Luděk 86.00 140.00 Kč ( 42) 232139 H21B AOP7802 Holas Tomáš 104.00 140.00 Kč ( 45) 920663 H21B AOP9001 Melecký Martin 124.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 3380.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 52) 515500 P3 AOV6851 Nováková Jana 0.00 70.00 Kč ( 54) 253128 H18B AOV9204 Šidík Petr 10.00 130.00 Kč ( 53) 515430 H35B AOV6901 Mielec Jaromír 15.00 130.00 Kč ( 58) 336733 H12B AOV9801 Novák Pavel 26.00 70.00 Kč ( 55) 336722 D18B AOV9251 Nováková Anežka 48.00 130.00 Kč ( 57) 515123 H14B AOV9701 Mielec Jaromír 60.00 70.00 Kč ( 56) 253117 D18B AOV9350 Krejčí Kateřina 70.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 730.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 60) 229388 H35B ASU6849 Pavlík Radek 25.00 130.00 Kč ( 59) 920658 D20B ASU0000 Hrubanová Kateřina 26.00 130.00 Kč neregistro ( 61) 920681 H18B ASU9243 Ostřanský Filip 38.00 130.00 Kč ( 63) 920686 H14B ASU9747 Kašpar Jakub 44.00 70.00 Kč ( 62) 886264 H16B ASU9447 Horvát Petr 59.00 130.00 Kč ( 64) 224902 D14B ASU9797 Horvátová Hana 80.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 415) 331797 H12B BBM9700 Peřinka Šimon 4.00 140.00 Kč ( 66) 53271 H35B BBM6508 Ptáček Pavel 13.00 130.00 Kč ( 70) 301292 H14B BBM9600 Ptáček Pavel 42.00 70.00 Kč ( 73) 416035 H12B BBM9801 Kunz Jiří 44.00 70.00 Kč ( 65) 410398 H55B BBM5100 Denemarek Oldřich 46.00 130.00 Kč ( 72) 331466 H12B BBM9800 Ptáček Patrik 50.00 70.00 Kč ( 67) 553435 H35B BBM7101 Kunz Martin 51.00 130.00 Kč ( 69) 331262 H16B BBM9500 Záděra Pavel 57.00 130.00 Kč ( 68) 515468 H21B BBM7205 Fiala Jan 60.00 140.00 Kč ( 71) 416034 H14B BBM9601 Kunz Jan 72.00 70.00 Kč ( 414) 331257 D40B BBM6550 Peřinková Irena 87.00 260.00 Kč
VKLAD CELKEM 1340.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 74) 49455 H55B BFM5301 Zeman Ludvík 42.00 130.00 Kč ( 75) 49467 H40B BFM6701 Svoboda Martin 71.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 76) 52171 H60B BOV4802 Sikora Miroslav 26.00 70.00 Kč ( 77) 52178 D60B BOV4852 Sikorová Marie 29.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 78) 52744 H21B CEL5628 Špičák František 10.00 140.00 Kč ( 80) 301561 D20B CEL9161 Janečková Adriana 28.00 130.00 Kč ( 79) 52407 H40B CEL6827 Janeček Jiří 77.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83) 52943 D45B HAV6250 Sochorová Hana 15.00 130.00 Kč ( 85) 515066 H35B HAV7103 Vébr Radek 23.00 130.00 Kč ( 82) 336721 H40B HAV5701 Jakobi Zdeněk 45.00 130.00 Kč ( 417) 253121 H40B HAV6200 Opletal Jaroslav 59.00 260.00 Kč ( 81) 49305 H65B HAV4201 Beneš Karel 64.00 70.00 Kč ( 84) 8814 H40B HAV6709 ŘÍMAN Petr 69.00 130.00 Kč neregistro ( 418) 49429 H20B HAV9000 Opletal Jan 75.00 260.00 Kč ( 416) 52752 H40B HAV5702 Juračka Zdeněk 79.00 260.00 Kč ( 86) 52935 H21B HAV8801 Sochor Jan 82.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1510.00 Kč

HLV OOB TJ Sokol Holešov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 90) 331485 P3 HLV7137 Tomeček Ladislav 0.00 70.00 Kč ( 87) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 24.00 70.00 Kč ( 92) 331687 H12B HLV9836 Tomeček Tomáš 32.00 70.00 Kč ( 88) 53827 H40B HLV6404 Sedláček Jaroslav 43.00 130.00 Kč ( 91) 53833 H14B HLV9732 Sedláček Ondřej 66.00 70.00 Kč ( 89) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 103.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 94) 53348 H35B HOB7001 Kratochvíl Karel 9.00 130.00 Kč ( 93) 51939 H60B HOB4701 Klech Josef 30.00 70.00 Kč ( 419) 51936 H35B HOB7101 Kulíšek Tomáš 43.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 330.00 Kč

JPV SK Prostějov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 420) ? P5 JPV Ondřej Kment 0.00 140.00 Kč neregistro ( 98) 52592 H21B JPV7713 Skřivánek Marcel 36.00 140.00 Kč ( 99) 1602632 H16B JPV9505 Chmelař Martin 53.00 130.00 Kč ( 97) 52588 H40B JPV6526 Soldán Vladimír 65.00 130.00 Kč ( 96) 500879 H45B JPV6217 Chmelař Miroslav 68.00 130.00 Kč ( 100) 1602630 H16B JPV9509 Fajkus Radim 79.00 130.00 Kč ( 95) 52498 H45B JPV6112 Jeřábek Luboš 90.00 130.00 Kč ( 421) 210440 H21B JPV8237 Vlach Jan 108.00 280.00 Kč
VKLAD CELKEM 1210.00 Kč

KAR SK Karlovice

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 102) 51950 H60B KAR5001 Pospíšil Karel 20.00 70.00 Kč ( 101) 51947 H60B KAR4701 Tomeček Lubomír 46.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

KON KOB Konice

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 114) 8898 D16B KON9572 Vlachová Eliška 6.00 130.00 Kč ( 107) 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 9.00 130.00 Kč ( 116) 52723 H12B KON9824 Kočí Josef 10.00 70.00 Kč ( 112) 336795 H21B KON7708 Kalous Antonín 12.00 140.00 Kč ( 103) 8903 D60B KON Skoumalová Marie 27.00 70.00 Kč neregistro ( 111) 52720 H35B KON6919 Huňka Karel 29.00 130.00 Kč ( 105) 52412 D45B KON5887 Smičková Eva 33.00 130.00 Kč ( 104) 52413 H60B KON4617 Skácel Jaroslav 40.00 70.00 Kč ( 109) 52725 H40B KON6427 Navrátil Václav 49.00 130.00 Kč ( 113) 8908 H21B KON7931 Krtička Jan 56.00 140.00 Kč ( 106) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 66.00 130.00 Kč ( 108) 52417 D40B KON6389 Hlavová Miroslava 71.00 130.00 Kč ( 115) 49367 D14B KON9771 Müllerová Kristýna 72.00 70.00 Kč ( 110) 361996 H45B KON6431 Vlach Josef 92.00 130.00 Kč ( 422) 330675 H21B KON7219 Procházka Josef 102.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1740.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 118) 52635 D45B KRN6551 Bohunská Jana 17.00 130.00 Kč ( 120) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 19.00 140.00 Kč ( 117) 52634 H50B KRN5901 Bohunský Vladimír 25.00 130.00 Kč ( 119) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 47.00 130.00 Kč ( 424) 425525 H14B KRN9701 Zavřel Lukáš 54.00 140.00 Kč ( 423) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 68.00 280.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 123) 420414 P3 KSU7373 Smrčková Věra 0.00 70.00 Kč ( 124) 420450 P3 KSU7401 Smrček Petr 0.00 70.00 Kč ( 121) 52614 H60B KSU4900 Komárek Jaromír 14.00 70.00 Kč ( 129) 897370 D16B KSU9493 Hnilicová Šárka 20.00 130.00 Kč ( 126) 442865 H18B KSU9202 Jílek Jakub 26.00 130.00 Kč ( 122) 515101 H21B KSU5801 Šrámek Jaromír 34.00 140.00 Kč ( 131) 53105 H12B KSU9909 Šrámek Ondřej 36.00 70.00 Kč ( 127) 886267 D18B KSU9393 Janů Hana 58.00 130.00 Kč ( 125) 886292 H20B KSU9045 Janů Zdeněk 65.00 130.00 Kč ( 130) 897348 D14B KSU9799 Smrčková Dominika 78.00 70.00 Kč ( 128) 897363 D18B KSU9394 Vozdová Aneta 80.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 425) 426339 P5 KVS6402 Rohlík Petr 0.00 140.00 Kč ( 426) 53672 H12B KVS9801 Rohlík Jan 34.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 136) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 3.00 130.00 Kč ( 139) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 3.00 130.00 Kč ( 137) 416070 D50B LCE5853 Hauerlandová Jitka 5.00 130.00 Kč ( 143) 52687 D35B LCE6569 Hubáčková Dagmar 6.00 130.00 Kč ( 135) 218793 H50B LCE5802 Kunčar Antonín 17.00 130.00 Kč ( 157) 52703 H12B LCE9907 Plášek Pavel 18.00 70.00 Kč ( 140) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 21.00 130.00 Kč ( 144) 416072 H35B LCE6602 Kunčar Vít 21.00 130.00 Kč ( 156) 237601 H12B LCE9901 Bencúr Juraj 24.00 70.00 Kč ( 134) 52676 D45B LCE5551 Stackeová Anna 37.00 130.00 Kč ( 146) 53879 H35B LCE6721 Hubáček Libor 37.00 130.00 Kč ( 148) 515096 H21B LCE7701 Bencúr Juraj 40.00 140.00 Kč ( 155) 253363 H12B LCE9801 Sýkora Vojtěch 46.00 70.00 Kč ( 147) 436969 H35B LCE7034 Šuráň René 47.00 130.00 Kč ( 132) 53861 H65B LCE4412 Bradáč Jaroslav 58.00 70.00 Kč ( 150) 995852 H21B LCE7835 Hanslian David 64.00 140.00 Kč ( 152) 416069 H14B LCE9602 Slíva Jan 64.00 70.00 Kč ( 154) 416068 D14B LCE9652 Gračková Alena 64.00 70.00 Kč ( 133) 416063 D40B LCE5451 Cahlová Slávka 69.00 130.00 Kč ( 151) 331424 H20B LCE9105 Svízela Vojtěch 69.00 130.00 Kč ( 138) 52702 H45B LCE6118 Plášek Martin 74.00 130.00 Kč ( 145) 416075 D40B LCE6651 Kukolová Alena 77.00 130.00 Kč ( 141) 52692 D40B LCE6359 Vavrysová Iva 89.00 130.00 Kč ( 153) 416071 D14B LCE9651 Kunčarová Jana 92.00 70.00 Kč ( 142) 52694 D40B LCE6461 Ferdusová Eva 97.00 130.00 Kč ( 149) 51609 H21B LCE7708 Zicha Jiří 110.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2990.00 Kč

LOL OK Olomouc

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 160) ? H50B LOL5703 Živěla Aleš 3.00 130.00 Kč ( 159) 52425 H50B LOL5601 Poklop Lubomír 33.00 130.00 Kč ( 158) 52421 H55B LOL5502 Dosoudil Miroslav 48.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 161) 52774 H50B MOV5201 Juřeník Josef 5.00 130.00 Kč ( 167) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 7.00 130.00 Kč ( 168) 51174 D35B MOV7352 Hulenková Martina 10.00 130.00 Kč ( 166) 52780 H35B MOV7104 Štětínský Pavel 17.00 130.00 Kč ( 162) 52982 H50B MOV5502 Jelínek Petr 35.00 130.00 Kč ( 164) 232417 H35B MOV6701 Holec Honza 35.00 130.00 Kč ( 165) 52771 H35B MOV6901 Berger Tomáš 53.00 130.00 Kč ( 171) 436422 D12B MOV9951 Švidrnochová Lenka 54.00 70.00 Kč ( 169) 232406 H16B MOV9401 Štětínský Pavel 65.00 130.00 Kč ( 170) 232392 D14B MOV9751 Svěchotová Natálie 76.00 70.00 Kč ( 163) 52776 H45B MOV5803 Ryšavý Jiří 88.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1310.00 Kč

NNH KVS Náměšť na Hané

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 172) 301142 H21B NNH7801 Skopalík Zbyněk 58.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

OOP TJ Opava

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 427) 232323 P5 OOP Pietraszek Martin 0.00 140.00 Kč neregistro ( 178) 52769 D50B OOP5751 Hájková Ludmila 9.00 130.00 Kč ( 174) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 12.00 70.00 Kč ( 177) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 21.00 130.00 Kč ( 180) 49401 D20B OOP9050 Kociánová Michaela 22.00 130.00 Kč ( 175) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 31.00 70.00 Kč ( 179) 52758 H21B OOP8505 Rychlý Pavel 32.00 140.00 Kč ( 176) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 44.00 70.00 Kč ( 181) 970328 H14B OOP9701 Palzer Vít 58.00 70.00 Kč ( 173) 52766 H65B OOP4401 Nosek Jiří 66.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 182) 331216 H12B OTK Panovec Kryštof 42.00 70.00 Kč neregistro ( 183) 52348 H45B OTK6201 Panovec Vladan 70.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 184) 53539 D21B PBM7375 Švejcarová Daniela 25.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 185) 54206 H21B PHK8108 Vlach Jaromír 52.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 187) 52485 H14B PLU9717 Otruba Vojtěch 52.00 70.00 Kč ( 186) 995892 H21B PLU7417 Otruba Marek 94.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 190) 8829 D21B PTE8771 Boháčová Lucie 23.00 140.00 Kč ( 191) 8849 D16B PTE9474 Vítková Lucie 24.00 130.00 Kč ( 188) 8828 H40B PTE6622 Vítek Zbyněk 61.00 130.00 Kč ( 189) 52430 H21B PTE8403 Jirka Michal 92.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193) 49821 D60B PZR5051 Křížová Zdenka 25.00 70.00 Kč ( 192) 51511 H60B PZR4800 Kříž Pavel 38.00 70.00 Kč ( 194) 49811 H21B PZR8001 Kříž Ondřej 42.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 196) 49433 H60B RAD4801 Huňka Jiří 34.00 70.00 Kč ( 198) 49440 H12B RAD9901 Zobaník Michal 38.00 70.00 Kč ( 197) 8086 H21B RAD7401 Hrazdil Roman 76.00 140.00 Kč ( 195) 49434 H70B RAD3801 Fajgl Jaromír 85.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 350.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 199) 52078 P5 RBK5307 Henek Milan 0.00 70.00 Kč ( 200) 247328 H21B RBK7215 Šindelka Antonín 28.00 140.00 Kč ( 204) 219249 D18B RBK9357 Šestáková Petra 52.00 130.00 Kč ( 202) 301284 H20B RBK9001 Šesták Jakub 71.00 130.00 Kč ( 203) 53766 D18B RBK9257 Moučková Andrea 76.00 130.00 Kč ( 201) 515193 H21B RBK8605 Henek Michal 106.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

ROV OK Rožnov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 205) ? H45B ROV5301 Mizera Ladislav 78.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 210) 51917 D45B SBR6550 Kiprá Zdenka 7.00 130.00 Kč ( 208) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 13.00 130.00 Kč ( 207) 51904 H60B SBR4701 Blažek Václav 16.00 70.00 Kč ( 209) 51915 D45B SBR6150 Czaschová Irena 31.00 130.00 Kč ( 206) 51905 H65B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 68.00 70.00 Kč ( 212) 307332 H16B SBR9501 Sklenář Martin 69.00 130.00 Kč ( 211) 410731 D18B SBR9250 Sklenářová Radka 72.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 790.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 213) 52941 D21B SCP8952 Weissová Lucie 15.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 215) ? D21B SHK82 Dobrá Libuše 7.00 140.00 Kč neregistro ( 214) 9138 H21B SHK7905 Svoboda Lukáš 38.00 140.00 Kč ( 216) 436418 D21B SHK82 Svobodová Jana 39.00 140.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 217) ? D21B SJC8665 Uvizlová Martina 35.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225) 52208 P3 SKM7750 Dittrichová Andrea 0.00 70.00 Kč ( 220) 52199 H35B SKM7104 Pěček Vítězslav 11.00 130.00 Kč ( 226) 416083 H18B SKM9301 Pěček Martin 12.00 130.00 Kč ( 224) 53822 H21B SKM7701 Rytíř Jan 18.00 140.00 Kč ( 229) 53820 D16B SKM9551 Krajcarová Soňa 22.00 130.00 Kč ( 218) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 36.00 70.00 Kč ( 221) 52201 H35B SKM7325 Rytíř Michal 45.00 130.00 Kč ( 228) 53821 H16B SKM9501 Krajcar Ivo 49.00 130.00 Kč ( 222) 52207 H21B SKM7501 Dittrich Pavel 66.00 140.00 Kč ( 227) 53824 H16B SKM9401 Dvorský Vojtěch 75.00 130.00 Kč ( 219) 52202 H45B SKM6103 Dvorský Ilja 80.00 130.00 Kč ( 223) 52210 H21B SKM7601 Nejedlý Luděk 112.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1470.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 231) 51617 D21B SLP8451 Chloupková Radka 27.00 140.00 Kč ( 230) 53555 H21B SLP8301 Blaták Jakub 90.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 428) 8716 P3 SOP6803 Procházka Milan 0.00 140.00 Kč neregistro ( 238) 8725 H18B SOP9301 Pospíšil Petr 4.00 130.00 Kč ( 241) 49302 D16B SOP9551 Procházková Marie 4.00 130.00 Kč ( 235) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 8.00 130.00 Kč ( 234) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 9.00 130.00 Kč ( 429) 253106 H12B SOP9901 Procházka Zdeněk 12.00 140.00 Kč ( 237) 232498 D20B SOP9152 Ševčíková Petra 18.00 130.00 Kč ( 239) 49309 H18B SOP9302 Jarnot Michal 28.00 130.00 Kč ( 236) 49389 D20B SOP9052 Moravcová Lucie 30.00 130.00 Kč ( 233) 434592 H50B SOP5702 Vašek Rudolf 37.00 130.00 Kč ( 232) 8720 H55B SOP5101 Jurčák Karel 56.00 130.00 Kč ( 240) 8726 D18B SOP9352 Svobodová Klára 56.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1580.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 243) 51175 P5 SRK7952 Potštejnská Dagmar 0.00 70.00 Kč ( 242) 9525 H21B SRK7807 Potštejnský Jan 30.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 253) 52547 H12B SSU9911 Kašpar Petr 8.00 70.00 Kč ( 252) 224904 D14B SSU9666 Machusová Karolína 58.00 70.00 Kč ( 249) 6710 H40B SSU7004 Kašpar Jaroslav 63.00 130.00 Kč ( 246) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 70.00 70.00 Kč ( 247) 224901 D40B SSU6591 Ostřanská Iveta 75.00 130.00 Kč ( 250) 52450 H21B SSU8802 Poklop Martin 78.00 140.00 Kč ( 251) 425560 D14B SSU9661 Kašparová Zuzka 88.00 70.00 Kč ( 245) 52561 H75B SSU3000 Sita Vratislav 93.00 70.00 Kč ( 244) 52536 H75B SSU2600 Uhmann Hubert 99.00 70.00 Kč ( 248) 6713 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 99.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 256) 442883 P3 STE0102 Maťátko Vojtěch 0.00 70.00 Kč ( 257) 52502 P3 STE0404 Janků Martin 0.00 70.00 Kč ( 267) 52510 H21B STE7102 Janků Marek 0.00 140.00 Kč ( 276) 442849 H12B STE9905 Grygar Daniel 0.00 70.00 Kč ( 263) 307337 H50B STE5904 Višňa Milan 1.00 130.00 Kč ( 268) 52532 D35B STE7159 Maťátková Marcela 4.00 130.00 Kč ( 271) 52294 D21B STE7552 Tomanková Martina 5.00 140.00 Kč ( 275) 426325 D16B STE9456 Neumannová Anna 8.00 130.00 Kč ( 264) 52512 H35B STE6703 Maťátko Miloslav 19.00 130.00 Kč ( 258) 52517 H60B STE4801 Sklenář Antonín 28.00 70.00 Kč ( 261) 52531 H50B STE5804 Albert František 31.00 130.00 Kč ( 272) 52511 H21B STE7601 Jašek Petr 44.00 140.00 Kč ( 255) 442848 D12B STE0052 Fremlová Renata 46.00 70.00 Kč ( 266) 1007548 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 47.00 140.00 Kč ( 254) 232959 H12B STE0007 Bořánek Michal 48.00 70.00 Kč ( 259) 52530 H21B STE5301 Zdráhal Tomáš 62.00 140.00 Kč ( 274) 52523 H16B STE9411 Skoupý Jan 63.00 130.00 Kč ( 265) 52514 D40B STE6751 Neumannová Kamila 73.00 130.00 Kč ( 273) 52432 H21B STE8303 Axman Karel 80.00 140.00 Kč ( 260) 52525 H45B STE5701 Václavek Jiří 84.00 130.00 Kč ( 262) 52526 H21B STE5809 Václavek Tomáš 100.00 140.00 Kč ( 270) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 122.00 140.00 Kč ( 269) 52288 H21B STE7401 Tomanek Daniel 126.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2720.00 Kč

STH SK Studenec

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 277) 9990 H18B STH9202 Uvizl Marek 24.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 280) 53295 H21B TBM5004 Sponar Jan 8.00 140.00 Kč ( 282) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 14.00 140.00 Kč ( 278) 53230 H60B TBM4231 Dufek Jan 22.00 70.00 Kč ( 279) 49660 D65B TBM4451 Liščinská Eva 35.00 70.00 Kč ( 284) 49659 H40B TBM6747 Horký Tomáš 55.00 130.00 Kč ( 283) 53261 D40B TBM5855 Kuchařová Ada 67.00 130.00 Kč ( 281) 53251 H45B TBM5103 Uhmann Petr 72.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 810.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 286) 8659 D45B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 13.00 130.00 Kč ( 292) 887630 H18B TRI9301 Argaláš Michal 20.00 130.00 Kč ( 302) 8663 H12B TRI9801 Cienciala Jan 22.00 70.00 Kč ( 285) 49330 D60B TRI4650 Gavendová Anna 23.00 70.00 Kč ( 295) 49371 D16B TRI9458 Kosová Štěpánka 30.00 130.00 Kč ( 288) 49400 H35B TRI7401 Cienciala Martin 39.00 130.00 Kč ( 289) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 46.00 140.00 Kč ( 293) 49382 D18B TRI9350 Laštůvková Petra 46.00 130.00 Kč ( 303) 53293 D12B TRI9852 Liberdová Jana 52.00 70.00 Kč ( 298) 53215 D14B TRI9750 Argalášová Kateřina 60.00 70.00 Kč ( 291) 8658 D18B TRI9250 Mizerová Monika 64.00 130.00 Kč ( 296) 49384 H16B TRI9502 Ostruszka David 67.00 130.00 Kč ( 297) 49356 H14B TRI9601 Walach Ondřej 68.00 70.00 Kč ( 299) 49366 D14B TRI9753 Fizková Renáta 68.00 70.00 Kč ( 290) 920676 H20B TRI9103 Kantor Ondřej 77.00 130.00 Kč ( 294) 8652 D18B TRI9353 Nožková Sára 78.00 130.00 Kč ( 300) 8654 D14B TRI9755 Chlebiková Aneta 82.00 70.00 Kč ( 287) 49341 D40B TRI6851 Mizerová Jarmila 85.00 130.00 Kč ( 301) 8667 D14B TRI9756 Kovářová Tereza 90.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

TTR OOB Třebíč

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 304) 52251 H50B TTR5401 Koudelný Jiří 23.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

TZL SKOB Zlín

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 336) 218972 D16B TZL9454 Kociánová Barbora 0.00 130.00 Kč ( 309) 8930 D50B TZL5254 Horynová Eva 1.00 130.00 Kč ( 329) 886701 H18B TZL9308 Kašpar Michal 2.00 130.00 Kč ( 319) 416048 H21B TZL6915 Podmolík Tomáš 4.00 140.00 Kč ( 315) 52219 D45B TZL6262 Krejčíková Monika 5.00 130.00 Kč ( 318) 8933 H35B TZL6835 Černoch Karel 5.00 130.00 Kč ( 310) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 7.00 130.00 Kč ( 313) 207823 D50B TZL5757 Jelínková Dagmar 7.00 130.00 Kč ( 321) 53853 D21B TZL7155 Podmolíková Dagmar 13.00 140.00 Kč ( 327) 416051 H18B TZL9301 Schäfer Jan 14.00 130.00 Kč ( 344) 8583 H12B TZL9801 Šiška Petr 16.00 70.00 Kč ( 307) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 18.00 70.00 Kč ( 334) 218977 D16B TZL9451 Koláriková Lucie 18.00 130.00 Kč ( 325) 416064 H18B TZL9206 Benroth Martin 22.00 130.00 Kč ( 317) 52342 D45B TZL6566 Schäferová Jana 23.00 130.00 Kč ( 311) 53320 H35B TZL5703 Nečas Rudolf 27.00 130.00 Kč ( 328) 246864 H18B TZL9302 Kolárik Tomáš 32.00 130.00 Kč ( 335) 218978 D16B TZL9453 Jeřábková Jitka 34.00 130.00 Kč ( 330) 2017668 H18B TZL9309 Odstrčilík Viktor 36.00 130.00 Kč ( 316) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 39.00 130.00 Kč ( 340) 8581 H14B TZL9702 Ceniga Jiří 40.00 70.00 Kč ( 337) 426400 H16B TZL9502 Chovanec David 43.00 130.00 Kč ( 322) 218979 D21B TZL7652 Nešporová Barbora 49.00 140.00 Kč ( 430) 52341 H35B TZL6304 Schäfer Michal 49.00 260.00 Kč ( 308) 219271 H55B TZL5102 Jelínek Vít 50.00 130.00 Kč ( 320) 8411 H21B TZL7007 Pekárek Evžen 50.00 140.00 Kč ( 326) 416043 D18B TZL9252 Krejčíková Marie 50.00 130.00 Kč ( 341) 8582 H14B TZL9703 Mikel David 50.00 70.00 Kč ( 312) 571221 H40B TZL5704 Krejčík Zbyněk 53.00 130.00 Kč ( 306) 425533 H65B TZL3613 Láznička Alois 54.00 70.00 Kč ( 333) 886828 H16B TZL9405 Láznička Jan 61.00 130.00 Kč ( 339) 53354 H14B TZL9701 Podmolík Josef 62.00 70.00 Kč ( 338) 8584 H14B TZL9602 Turna Matyáš 70.00 70.00 Kč ( 343) 4255331 D14B TZL9754 Chovancová Zuzana 70.00 70.00 Kč ( 331) 218976 D18B TZL9351 Kavánková Jana 74.00 130.00 Kč ( 332) 920669 H16B TZL9403 Korčák Jakub 77.00 130.00 Kč ( 324) 52212 H21B TZL8002 Slováček Tomáš 84.00 140.00 Kč ( 314) 8919 D40B TZL6051 Hájová Jana 91.00 130.00 Kč ( 342) 436954 D14B TZL9753 Kavánková Iva 94.00 70.00 Kč ( 305) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 97.00 70.00 Kč ( 323) 515192 H21B TZL8001 Novotný Jiří 118.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 4920.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 348) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 1.00 130.00 Kč ( 355) 301560 D16B UOL9451 Švecová Hana 2.00 130.00 Kč ( 347) 52730 D45B UOL5852 Špacírová Danuše 19.00 130.00 Kč ( 352) 301554 D21B UOL7651 Janošíková Lenka 21.00 140.00 Kč ( 351) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 24.00 140.00 Kč ( 356) 361903 D16B UOL9453 Jeřábková Zuzana 32.00 130.00 Kč ( 354) 420402 H18B UOL9311 Hálek Matěj 34.00 130.00 Kč ( 349) 52466 D45B UOL6452 Štrajtová Zuzana 35.00 130.00 Kč ( 358) 301552 H12B UOL9919 Horčička Vít 40.00 70.00 Kč ( 346) 52448 H55B UOL5301 Navrátil Antonín 44.00 130.00 Kč ( 350) 52472 D21B UOL7051 Horčičková Eva 53.00 140.00 Kč ( 345) 52467 H65B UOL4201 Šubrt Zdeněk 56.00 70.00 Kč ( 491) 52476 D40B UOL6653 Šimková Hana 61.00 0.00 Kč ( 468) 52459 H45B UOL6503 Šimek Roman 64.00 0.00 Kč ( 357) 995844 D14B UOL9753 Přidalová Tereza 74.00 70.00 Kč ( 353) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 98.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1680.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 364) 53223 D35B VBM6555 Jemelíková Lada 12.00 130.00 Kč ( 361) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 15.00 130.00 Kč ( 367) 515122 H21B VBM8002 Henek Vladan 16.00 140.00 Kč ( 370) 53211 D21B VBM8558 Dokoupilová Radka 17.00 140.00 Kč ( 362) 301547 D45B VBM6155 Bravená Alexandra 25.00 130.00 Kč ( 372) 416029 H12B VBM9801 Hirš Otakar 30.00 70.00 Kč ( 359) 53305 H60B VBM4806 Dokoupil Vladimír 42.00 70.00 Kč ( 366) 53301 D21B VBM7752 Gothardová Eva 51.00 140.00 Kč ( 360) 49558 H55B VBM5329 Hanzl Vlastimil 52.00 130.00 Kč ( 373) 331027 D12B VBM9851 Chroustová Šárka 56.00 70.00 Kč ( 371) 416028 D14B VBM9651 Hiršová Gabriela 66.00 70.00 Kč ( 368) 53679 H21B VBM8102 Rouš Pavel 72.00 140.00 Kč ( 363) 410321 H45B VBM6501 Jordanov Nikolaj 82.00 130.00 Kč ( 365) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 93.00 130.00 Kč ( 369) 553285 H21B VBM8103 Mazal Zdeněk 114.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1760.00 Kč

VIC OB Vizovice

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 374) 53334 D20B VIC9051 Maliňáková Barbora 20.00 130.00 Kč ( 375) 53887 D20B VIC9191 Kršáková Marie 32.00 130.00 Kč ( 376) 53400 H14B VIC9602 Burkart David 56.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 330.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 377) ? P5 VOV Tesař Jan 0.00 70.00 Kč neregistro ( 385) 52641 H21B VOV8203 Kopec Tomáš 6.00 140.00 Kč ( 382) 416218 D21B VOV7855 Mrkvicová Radka 9.00 140.00 Kč ( 388) 331752 H12B VOV9900 Tesař Vojtěch 14.00 70.00 Kč ( 386) 515074 D16B VOV9450 Tesařová Marcela 28.00 130.00 Kč ( 431) 49458 D21B VOV8751 Petrová Tereza 41.00 280.00 Kč neregistro ( 384) 51303 H21B VOV8102 Pavlačka Ondřej 54.00 140.00 Kč ( 378) 52660 H65B VOV4401 Vlach Oldřich 72.00 70.00 Kč ( 379) 352349 H40B VOV6702 Tesař Jiří 75.00 130.00 Kč ( 380) 352350 D40B VOV6957 Tesařová Bohumila 79.00 130.00 Kč ( 387) 232620 D14B VOV9751 Tesařová Jana 84.00 70.00 Kč ( 381) 247250 H21B VOV7802 Mrkvica Petr 88.00 140.00 Kč ( 383) 8881 H21B VOV7900 Vlach Jiří 120.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1650.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 389) 436926 P3 VRB Svačinková Kateřina 0.00 70.00 Kč neregistro ( 390) 301322 P5 VRB6808 Slavík Tomáš 0.00 70.00 Kč ( 391) 301241 P5 VRB7373 Slavíková Lenka 0.00 70.00 Kč ( 396) 232186 D16B VRB9450 Jančová Jana 26.00 130.00 Kč ( 392) 301211 D21B VRB8953 Hvorecká Eva 43.00 140.00 Kč ( 393) 4671 H20B VRB9000 Tesař Jan 59.00 130.00 Kč ( 395) 301325 D18B VRB9350 Jarošová Ludmila 60.00 130.00 Kč ( 394) 52479 H20B VRB9002 Pernica Jiří 79.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 870.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 438) 416329 D21B ZBM8954 Hendrychová Zuzana 3.00 280.00 Kč ( 436) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 22.00 280.00 Kč ( 432) 232005 D45B ZBM5582 Kabáthová Jitka 29.00 260.00 Kč ( 437) 52461 D21B ZBM8456 Šišková Vladimíra 29.00 280.00 Kč ( 446) 105 D12B ZBM9951 Firešová Markéta 42.00 140.00 Kč ( 441) 232266 H16B ZBM9502 Brlica Jan 45.00 260.00 Kč ( 443) 410338 H14B ZBM9710 Šplíchal Marek 46.00 140.00 Kč ( 445) 410329 D14B ZBM9755 Nedbálková Hana 56.00 140.00 Kč ( 435) 52865 D21B ZBM8379 Křístková Veronika 57.00 280.00 Kč ( 447) 122 D12B ZBM9952 Malivánková Eva 58.00 140.00 Kč ( 440) 232031 H20B ZBM9108 Zahradník Tomáš 61.00 260.00 Kč ( 442) 410320 H16B ZBM9503 Jordanov Alexandr 71.00 260.00 Kč ( 434) 1602629 H21B ZBM8201 Otrusina Jiří 74.00 280.00 Kč ( 439) 232343 H20B ZBM9104 Kazda Adam 81.00 260.00 Kč ( 444) 114 D14B ZBM9753 Koporová Lenka 86.00 140.00 Kč ( 433) 8100 H21B ZBM7801 Jelínek Petr 116.00 280.00 Kč
VKLAD CELKEM 2760.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 448) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 32.00 140.00 Kč ( 398) 331363 D12B ZLH9851 Novotná Klára 44.00 70.00 Kč ( 397) 361929 H40B ZLH7001 Novotný Tomáš 57.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 407) 8850 H18B ZPV9222 Holinka Matouš 16.00 130.00 Kč ( 401) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 19.00 130.00 Kč ( 399) 301599 H12B ZPV0000 Jirka Mikuláš 20.00 70.00 Kč ( 403) 52587 D21B ZPV6777 Holinková Hana 33.00 140.00 Kč ( 406) 433096 H35B ZPV7301 Karásek Martin 33.00 130.00 Kč ( 408) 303938 D12B ZPV9999 Křečková Jana 48.00 70.00 Kč ( 402) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 63.00 130.00 Kč ( 449) 52583 H20B ZPV9111 Křeček Jan 63.00 260.00 Kč ( 404) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 81.00 130.00 Kč ( 400) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 89.00 70.00 Kč ( 405) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 101.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 1390.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 411) 53380 P5 ZVS7750 Sasýnová Radka 0.00 70.00 Kč ( 409) 416129 H65B ZVS4301 Vyškovský Ivan 62.00 70.00 Kč ( 412) 53382 D18B ZVS9250 Řezaninová Iva 62.00 130.00 Kč ( 410) 53381 H40B ZVS6601 Řezanina Lubomír 73.00 130.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč