Kategorie D12B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    30 m,  7 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 10:40:00 105 Firešová Markéta ZBM 9951 C 42 = 10:42:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 44 = 10:44:00 442848 Fremlová Renata STE 0052 C 46 = 10:46:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 C 48 = 10:48:00 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 B 50 = 10:50:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 52 = 10:52:00 436422 Švidrnochová Lenka MOV 9951 C 54 = 10:54:00 331027 Chroustová Šárka VBM 9851 C 56 = 10:56:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie D14B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m, 10 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 54 = 10:54:00 410329 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 56 = 10:56:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 58 = 10:58:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 60 = 11:00:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 62 = 11:02:00 416068 Gračková Alena LCE 9652 B 64 = 11:04:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 66 = 11:06:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 B 68 = 11:08:00 4255331 Chovancová Zuzana TZL 9754 B 70 = 11:10:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 72 = 11:12:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 74 = 11:14:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 76 = 11:16:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 B 78 = 11:18:00 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B 80 = 11:20:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 B 82 = 11:22:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 B 84 = 11:24:00 114 Koporová Lenka ZBM 9753 C 86 = 11:26:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 88 = 11:28:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 90 = 11:30:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 A 92 = 11:32:00 436954 Kavánková Iva TZL 9753 B 94 = 11:34:00 ......................... VAK C 96 = 11:36:00

Kategorie D16B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    40 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 0 = 10:00:00 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 2 = 10:02:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 4 = 10:04:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 6 = 10:06:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 49462 Svobodová Radka AOP 9452 B 12 = 10:12:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 B 14 = 10:14:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 16 = 10:16:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 18 = 10:18:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 20 = 10:20:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 22 = 10:22:00 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C 24 = 10:24:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 B 26 = 10:26:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 28 = 10:28:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 30 = 10:30:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 32 = 10:32:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00

Kategorie D18B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    45 m, 14 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 46 = 10:46:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 B 48 = 10:48:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 A 50 = 10:50:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 C 56 = 10:56:00 886267 Janů Hana KSU 9393 A 58 = 10:58:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 B 60 = 11:00:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 62 = 11:02:00 8658 Mizerová Monika TRI 9250 B 64 = 11:04:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 66 = 11:06:00 416012 Škrabalová Adéla ABM 9357 B 68 = 11:08:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 70 = 11:10:00 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 72 = 11:12:00 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 74 = 11:14:00 53766 Moučková Andrea RBK 9257 B 76 = 11:16:00 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 78 = 11:18:00 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 80 = 11:20:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00

Kategorie D20B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    45 m, 15 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 18 = 10:18:00 53334 Maliňáková Barbora VIC 9051 B 20 = 10:20:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 920658 Hrubanová Kateřina ASU 0000 C 26 = 10:26:00 neregistro 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 28 = 10:28:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 30 = 10:30:00 53887 Kršáková Marie VIC 9191 B 32 = 10:32:00

Kategorie D21B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    60 m, 18 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 3 = 10:03:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 5 = 10:05:00 ? Dobrá Libuše SHK 82 C 7 = 10:07:00 neregistro 416218 Mrkvicová Radka VOV 7855 C 9 = 10:09:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 11 = 10:11:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 13 = 10:13:00 52941 Weissová Lucie SCP 8952 C 15 = 10:15:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 17 = 10:17:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 19 = 10:19:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 21 = 10:21:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 23 = 10:23:00 53539 Švejcarová Daniela PBM 7375 C 25 = 10:25:00 51617 Chloupková Radka SLP 8451 C 27 = 10:27:00 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 33 = 10:33:00 ? Uvizlová Martina SJC 8665 R 35 = 10:35:00 7853 Bucká Martina ABR 8651 C 37 = 10:37:00 436418 Svobodová Jana SHK 82 C 39 = 10:39:00 neregistro 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 41 = 10:41:00 neregistro 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 47 = 10:47:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 49 = 10:49:00 53301 Gothardová Eva VBM 7752 C 51 = 10:51:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 53 = 10:53:00 51197 Kovalčíková Eva AOP 7852 C 55 = 10:55:00 52865 Křístková Veronika ZBM 8379 C 57 = 10:57:00

Kategorie D35B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    45 m, 15 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 2 = 10:02:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 4 = 10:04:00 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 6 = 10:06:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 8 = 10:08:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 10 = 10:10:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00

Kategorie D40B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 14 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52476 Šimková Hana UOL 6653 C 61 = 11:01:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 63 = 11:03:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 65 = 11:05:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 67 = 11:07:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 69 = 11:09:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 71 = 11:11:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 73 = 11:13:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 75 = 11:15:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 77 = 11:17:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 79 = 11:19:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 85 = 11:25:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 87 = 11:27:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 89 = 11:29:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 91 = 11:31:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 93 = 11:33:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 95 = 11:35:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 97 = 11:37:00 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C 99 = 11:39:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 101 = 11:41:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 103 = 11:43:00

Kategorie D45B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    55 m, 14 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 1 = 10:01:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 3 = 10:03:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 5 = 10:05:00 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 7 = 10:07:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 9 = 10:09:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 11 = 10:11:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 13 = 10:13:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 15 = 10:15:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 17 = 10:17:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 19 = 10:19:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 21 = 10:21:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 23 = 10:23:00 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 29 = 10:29:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 31 = 10:31:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 33 = 10:33:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 35 = 10:35:00 52676 Stackeová Anna LCE 5551 C 37 = 10:37:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 39 = 10:39:00

Kategorie D50B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    40 m, 13 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8930 Horynová Eva TZL 5254 C 1 = 10:01:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 3 = 10:03:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 5 = 10:05:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 7 = 10:07:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00

Kategorie D55B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    40 m, 13 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00

Kategorie D60B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    40 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 10:21:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 23 = 10:23:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 25 = 10:25:00 8903 Skoumalová Marie KON C 27 = 10:27:00 neregistro 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 29 = 10:29:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 31 = 10:31:00

Kategorie D65B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    40 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00

Kategorie H12B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    35 m,  8 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442849 Grygar Daniel STE 9905 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 52547 Kašpar Petr SSU 9911 C 8 = 10:08:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 10 = 10:10:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 12 = 10:12:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C 14 = 10:14:00 8583 Šiška Petr TZL 9801 B 16 = 10:16:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 C 18 = 10:18:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C 20 = 10:20:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 22 = 10:22:00 237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C 24 = 10:24:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 30 = 10:30:00 331687 Tomeček Tomáš HLV 9836 C 32 = 10:32:00 53672 Rohlík Jan KVS 9801 C 34 = 10:34:00 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C 36 = 10:36:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 38 = 10:38:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 C 40 = 10:40:00 331216 Panovec Kryštof OTK C 42 = 10:42:00 neregistro 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 44 = 10:44:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 B 46 = 10:46:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 48 = 10:48:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 50 = 10:50:00

Kategorie H14B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    45 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 38 = 10:38:00 8581 Ceniga Jiří TZL 9702 C 40 = 10:40:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 42 = 10:42:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 44 = 10:44:00 410338 Šplíchal Marek ZBM 9710 C 46 = 10:46:00 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 48 = 10:48:00 8582 Mikel David TZL 9703 B 50 = 10:50:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B 52 = 10:52:00 425525 Zavřel Lukáš KRN 9701 B 54 = 10:54:00 53400 Burkart David VIC 9602 A 56 = 10:56:00 970328 Palzer Vít OOP 9701 B 58 = 10:58:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 B 60 = 11:00:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 C 62 = 11:02:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 B 64 = 11:04:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 66 = 11:06:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 C 68 = 11:08:00 8584 Turna Matyáš TZL 9602 B 70 = 11:10:00 416034 Kunz Jan BBM 9601 C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00

Kategorie H16B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    60 m, 14 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426400 Chovanec David TZL 9502 B 43 = 10:43:00 232266 Brlica Jan ZBM 9502 C 45 = 10:45:00 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 47 = 10:47:00 53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 53 = 10:53:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 55 = 10:55:00 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 57 = 10:57:00 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 59 = 10:59:00 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 61 = 11:01:00 52523 Skoupý Jan STE 9411 C 63 = 11:03:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 C 65 = 11:05:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 A 67 = 11:07:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 69 = 11:09:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 71 = 11:11:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 73 = 11:13:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 75 = 11:15:00 920669 Korčák Jakub TZL 9403 A 77 = 11:17:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00

Kategorie H18B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    60 m, 16 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
253130 Navrátil Boris AOP 9202 A 0 = 10:00:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 2 = 10:02:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 4 = 10:04:00 331211 Toman Filip ABM 9309 B 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 10 = 10:10:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 12 = 10:12:00 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 14 = 10:14:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 16 = 10:16:00 887157 Hadač Filip AOP 9301 A 18 = 10:18:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 A 20 = 10:20:00 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 22 = 10:22:00 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 24 = 10:24:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 B 26 = 10:26:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 28 = 10:28:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 B 30 = 10:30:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A 32 = 10:32:00 420402 Hálek Matěj UOL 9311 B 34 = 10:34:00 2017668 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B 36 = 10:36:00 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 A 38 = 10:38:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00

Kategorie H20B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    60 m, 18 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4671 Tesař Jan VRB 9000 B 59 = 10:59:00 232031 Zahradník Tomáš ZBM 9108 B 61 = 11:01:00 52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 63 = 11:03:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 B 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 B 69 = 11:09:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 71 = 11:11:00 52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 73 = 11:13:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 A 75 = 11:15:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 A 77 = 11:17:00 52479 Pernica Jiří VRB 9002 A 79 = 11:19:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 81 = 11:21:00

Kategorie H21B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení    95 m, 23 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52510 Janků Marek STE 7102 C 0 = 10:00:00 49474 Sklenář Jan AOP 8701 C 2 = 10:02:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 4 = 10:04:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 6 = 10:06:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 8 = 10:08:00 52744 Špičák František CEL 5628 C 10 = 10:10:00 336795 Kalous Antonín KON 7708 C 12 = 10:12:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 14 = 10:14:00 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 16 = 10:16:00 53822 Rytíř Jan SKM 7701 C 18 = 10:18:00 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A 20 = 10:20:00 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 22 = 10:22:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 24 = 10:24:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 26 = 10:26:00 247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 28 = 10:28:00 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 30 = 10:30:00 52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C 32 = 10:32:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 34 = 10:34:00 52592 Skřivánek Marcel JPV 7713 C 36 = 10:36:00 9138 Svoboda Lukáš SHK 7905 C 38 = 10:38:00 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 40 = 10:40:00 49811 Kříž Ondřej PZR 8001 C 42 = 10:42:00 52511 Jašek Petr STE 7601 C 44 = 10:44:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 46 = 10:46:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 48 = 10:48:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 50 = 10:50:00 54206 Vlach Jaromír PHK 8108 C 52 = 10:52:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 54 = 10:54:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 56 = 10:56:00 301142 Skopalík Zbyněk NNH 7801 C 58 = 10:58:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 60 = 11:00:00 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 62 = 11:02:00 995852 Hanslian David LCE 7835 R 64 = 11:04:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 66 = 11:06:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 68 = 11:08:00 920674 Besta Michal AOP 7601 R 70 = 11:10:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 72 = 11:12:00 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 74 = 11:14:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 76 = 11:16:00 52450 Poklop Martin SSU 8802 R 78 = 11:18:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 80 = 11:20:00 52935 Sochor Jan HAV 8801 C 82 = 11:22:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 84 = 11:24:00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 86 = 11:26:00 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 88 = 11:28:00 53555 Blaták Jakub SLP 8301 C 90 = 11:30:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 92 = 11:32:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 94 = 11:34:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 96 = 11:36:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 98 = 11:38:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 100 = 11:40:00 330675 Procházka Josef KON 7219 C 102 = 11:42:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 104 = 11:44:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 106 = 11:46:00 210440 Vlach Jan JPV 8237 C 108 = 11:48:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 110 = 11:50:00 52210 Nejedlý Luděk SKM 7601 C 112 = 11:52:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 114 = 11:54:00 8100 Jelínek Petr ZBM 7801 C 116 = 11:56:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 118 = 11:58:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 120 = 12:00:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 122 = 12:02:00 920663 Melecký Martin AOP 9001 A 124 = 12:04:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 R 126 = 12:06:00 ......................... VAK C 128 = 12:08:00 ......................... VAK C 130 = 12:10:00 ......................... VAK C 132 = 12:12:00 ......................... VAK C 134 = 12:14:00

Kategorie H35B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    60 m, 18 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 3 = 10:03:00 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 5 = 10:05:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 7 = 10:07:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 9 = 10:09:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 11 = 10:11:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 13 = 10:13:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 15 = 10:15:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 17 = 10:17:00 52512 Maťátko Miloslav STE 6703 C 19 = 10:19:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 21 = 10:21:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 23 = 10:23:00 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 25 = 10:25:00 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 27 = 10:27:00 52720 Huňka Karel KON 6919 C 29 = 10:29:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 31 = 10:31:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 33 = 10:33:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 35 = 10:35:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 37 = 10:37:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 51936 Kulíšek Tomáš HOB 7101 C 43 = 10:43:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 45 = 10:45:00 436969 Šuráň René LCE 7034 C 47 = 10:47:00 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 49 = 10:49:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 51 = 10:51:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 53 = 10:53:00

Kategorie H40B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    60 m, 17 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 41 = 10:41:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 43 = 10:43:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 45 = 10:45:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 47 = 10:47:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 49 = 10:49:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 51 = 10:51:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 53 = 10:53:00 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 55 = 10:55:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 57 = 10:57:00 253121 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 59 = 10:59:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 61 = 11:01:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 63 = 11:03:00 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 65 = 11:05:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 67 = 11:07:00 8814 ŘÍMAN Petr HAV 6709 C 69 = 11:09:00 neregistro 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 71 = 11:11:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 73 = 11:13:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 75 = 11:15:00 52407 Janeček Jiří CEL 6827 C 77 = 11:17:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00

Kategorie H45B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    70 m, 16 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52459 Šimek Roman UOL 6503 C 64 = 11:04:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 66 = 11:06:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 68 = 11:08:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 70 = 11:10:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 72 = 11:12:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 74 = 11:14:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 76 = 11:16:00 ? Mizera Ladislav ROV 5301 C 78 = 11:18:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 80 = 11:20:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 82 = 11:22:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 84 = 11:24:00 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 86 = 11:26:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 88 = 11:28:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 90 = 11:30:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 92 = 11:32:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00

Kategorie H50B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    45 m, 15 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
307337 Višňa Milan STE 5904 C 1 = 10:01:00 ? Živěla Aleš LOL 5703 C 3 = 10:03:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 5 = 10:05:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 7 = 10:07:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 13 = 10:13:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 15 = 10:15:00 218793 Kunčar Antonín LCE 5802 C 17 = 10:17:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 19 = 10:19:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 21 = 10:21:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 23 = 10:23:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 25 = 10:25:00 52666 Kostka Evžen AOP 5701 C 27 = 10:27:00 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 29 = 10:29:00 52531 Albert František STE 5804 C 31 = 10:31:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 33 = 10:33:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 35 = 10:35:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 37 = 10:37:00

Kategorie H55B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    45 m, 15 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 40 = 10:40:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 42 = 10:42:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 44 = 10:44:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 46 = 10:46:00 52421 Dosoudil Miroslav LOL 5502 C 48 = 10:48:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 50 = 10:50:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 52 = 10:52:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 54 = 10:54:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 56 = 10:56:00

Kategorie H60B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    45 m, 14 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:10:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 12 = 10:12:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 14 = 10:14:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 16 = 10:16:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 18 = 10:18:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 20 = 10:20:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 22 = 10:22:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 24 = 10:24:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 26 = 10:26:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 28 = 10:28:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 30 = 10:30:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 32 = 10:32:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 34 = 10:34:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 36 = 10:36:00 51511 Kříž Pavel PZR 4800 C 38 = 10:38:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 40 = 10:40:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 42 = 10:42:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 44 = 10:44:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00

Kategorie H65B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    45 m, 14 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 52 = 10:52:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 54 = 10:54:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 56 = 10:56:00 53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 58 = 10:58:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 60 = 11:00:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 62 = 11:02:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 64 = 11:04:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 66 = 11:06:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 68 = 11:08:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 70 = 11:10:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00

Kategorie H70B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    45 m, 13 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 85 = 11:25:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 89 = 11:29:00

Kategorie H75B

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    45 m, 13 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 93 = 11:33:00 ......................... VAK C 95 = 11:35:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 97 = 11:37:00 52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C 99 = 11:39:00

Kategorie P3

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    45 m, 12 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 0 = 10:00:00 52502 Janků Martin STE 0404 C 0 = 10:00:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 10:00:00 8796 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 0 = 10:00:00 442883 Maťátko Vojtěch STE 0102 C 0 = 10:00:00 515500 Nováková Jana AOV 6851 C 0 = 10:00:00 8716 Procházka Milan SOP 6803 C 0 = 10:00:00 neregistro 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 0 = 10:00:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 0 = 10:00:00 436926 Svačinková Kateřina VRB C 0 = 10:00:00 neregistro 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 0 = 10:00:00 224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 0 = 10:00:00 416168 Valík Adam AOP 0301 C 0 = 10:00:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 0 = 10:00:00 410172 Čížová Iveta AOP 9651 C 0 = 10:00:00 neregistro 232192 Čížová Iveta AOP 6552 C 0 = 10:00:00 neregistro 410158 Čížová Kateřina AOP 9353 C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie P5

30.05.2010 Žebříček B-Morava - krátká trať - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    60 m, 17 kontrol           tištěno 27.05.2010   23:51

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 0 = 10:00:00 ? Ondřej Kment JPV C 0 = 10:00:00 neregistro 232323 Pietraszek Martin OOP C 0 = 10:00:00 neregistro 51175 Potštejnská Dagmar SRK 7952 C 0 = 10:00:00 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 0 = 10:00:00 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C 0 = 10:00:00 301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C 0 = 10:00:00 301241 Slavíková Lenka VRB 7373 C 0 = 10:00:00 ? Tesař Jan VOV C 0 = 10:00:00 neregistro